ما درمان نمی شود بسیار خوبی توسط هند, صرفه جویی در تجارت بزرگ مقابله با آنها را برای بعد: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: فوریه 19 سال 2020 8:57:07 am

We're not treated very well by India, saving big trade deal with them for later: Donald Trump دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در سفر هند در فوریه 24. (فایل)

تقریبا یک هفته پیش از سفر هند در ژانویه 24-25 رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه گفت که او “صرفه جویی در معامله بزرگ” با هند و بعد از او “نمی دانم” اگر از آن خواهد شد قبل از انجام انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر.

“ما می توانیم یک معامله تجاری با هند است. اما من واقعا صرفه جویی در معامله بزرگ برای بعد. ما در حال انجام یک معامله تجاری با هند است. ما باید آن را. من نمی دانم اگر آن را انجام داده قبل از انتخابات اما ما باید یک معامله بسیار بزرگ با هند” او گفت:. بیانیه خود را به وضوح نشان داد که عمده تجارت دو جانبه معامله ممکن است بر روی کارت این زمان.

اما آمریکا و هند می تواند نشانه یک “بسته تجارت” در این بازدید با توجه به PTI.

در آشکار نارضایتی بیش از آمریکا و هند روابط تجاری تهمت ستایش نخست وزیر نارندرا اما گفت: آنها به خوبی درمان با هند است. “ما در حال درمان بسیار خوبی با هند است. من اتفاق می افتد به مانند نخست وزیر مودی زیادی” PTI به نقل از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان گفت.

“او به من گفت ما را هفت میلیون نفر بین فرودگاه و این رویداد. و ورزشگاه من درک می کنم این است که مرتب کردن بر اساس از نیمه تحت ساخت و ساز, اما آن را به بزرگترین ورزشگاه در جهان است. بنابراین آن را می شود بسیار هیجان انگیز… من امیدوارم که همه شما لذت بردن از آن” رئیس جمهور ایالات متحده اضافه شده

ما تجارت نماینده رابرت Lighthizer نقطه-فرد برای مذاکرات تجاری با هند است به احتمال زیاد به همراه مغلوب ساختن پیشی جستن به هند ابراز نگرانی کرد. اما مقامات نه حکومت آن را در دسترس نباشد.

در ضمن ما-هند استراتژیک و همکاری فروم (USISPF) در یک گزارش گفت: آخرین آمار فصلی مجسم ادامه به طور کلی مثبت تجارت دو جانبه روند. سه ماهه سوم داده ها نشان دهنده برخی از downslide در نرخ رشد.

“این ممکن است به دلایل مختلف از جمله غیر منتظره رشد اقتصادی در هند در رشد اقتصادی تاثیر آمریکا-چین تجارت, جنگ, GSP خروج از آمریکا به سمت و تلافی جویانه تعرفه های خاص ما کالا از هند به طرف” USISPF گفت.

بر اساس این گزارش, داده های در دسترس برای سه چهارم از 2019 (ژانویه تا سپتامبر) کشیده نرخ رشد کلی در تجمعی تجارت دو جانبه را به 4.5 درصد از 8.4 درصد ثبت شده برای اولین بار دو چهارم.

کالاها و خدمات تجارت عملکرد در سه ماهه سوم ملال انگیز بود در -2.3 درصد در مقایسه با چشمگیر 9.6 درصد رشد شاهد برای اولین بار دو سال چهارم; در حالی که در تجارت خدمات بود تا دو درصد کالاهای تجاری پنج درصد کاهش یافته است این گزارش گفت:.

تجمعی ما-هند تجارت کالا و خدمات (تومان 110.9 میلیارد دلار) برای سه چهارم از سال 2019 افزایش 4.5 درصد با ما صادرات و واردات در حال رشد در چهار درصد و پنج درصد بود.

ایالات متحده صادر تومان 45.3 میلیارد دلار کالا و خدمات به هند در سه ماهه اول سال 2019 تا 4 درصد از مدت مشابه در سال قبل; و ما وارداتی تومان 65.6 میلیارد دلار کالا و خدمات از هند تا پنج درصد از سال گذشته دلار 62.5 میلیارد سطح برای مدت مشابه آن گفت.

این USISPF پیش بینی شده است که مجموع تجارت دو جانبه می تواند لمس تومان 238 میلیارد دلار تا سال 2025 اگر زمان 7.5 درصد نرخ متوسط سالانه رشد صحه; اما بالاتر از نرخ رشد می تواند در تجارت دو جانبه در محدوده دلار 283 میلیارد تومان 327 میلیارد.

ایالات متحده باقی می ماند بالا شریک تجاری برای هند در نظر تجارت کالا و خدمات و به دنبال آن چین است. در حالی که تجارت دو جانبه بین ایالات متحده و هند است که حدود 62 درصد کالا و 38 درصد در خدمات تجارت دو جانبه بین هند و چین است که توسط محصولات.

هند تجارت با چین رشد 13 درصد در سال 2018 در حالی که هند تجارت کالا با ما افزایش 18 درصد است.

چین یک مازاد تجاری از 58 میلیارد تومان با هند نشان می دهد پکن قدرت در بازار هند به ویژه در بخش هایی مانند الکترونیک, ماشین آلات مواد شیمیایی آلی و پلاستیک و دستگاه های پزشکی.

ما کالا صادرات به هند در مقایسه عمدتا متمرکز در معدنی سوخت سنگ های قیمتی و هواپیما. ما چهره های دشوار رقابت با چین در بازار هند از جمله در زمینه الکترونیک و ماشین آلات و مواد شیمیایی آلی و دستگاه های پزشکی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>