ما در حال ساخت بیت المقدس و حومه: نخست وزیر اسرائیل در ساختمان خانه ها در…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل متعهد شنبه به ساخت 3,500 مهاجر جدید در خانه فوق العاده حساس منطقه از کرانه فقط یک هفته قبل از یک انتخابات عمومی ،

“من فوری راهنمای مجوز به سپرده گذاری (طرح) برای ساخت و ساز از 3500 واحد در E1” نتانیاهو گفت.

جامعه بین المللی هشدار داده است که بارها و بارها یهودی حل و فصل ساخت و ساز در E1 راهرو را از بانک غرب در دو و سازش مجاورت آینده فلسطینی.

“ما در حال ایجاد اورشلیم و بیت المقدس حومه” نتانیاهو گفت: در یک کنفرانس در سخنان رله توسط یک سخنگوی.

در سال 2013 نتانیاهو بود را وتو کرد ساخت و ساز در E1 راهرو در سازمان ملل, اتحادیه اروپا و آمریکا فشار است.

این حرکت برای پیشبرد خانه های جدید که تشکیل می دهند در محله های جدید از Maale شد یک نزدیکی شهر حل و فصل شد ستایش Yesha شورای مهاجر لابی که اشاره کرد که برنامه ریزی برای خانه وجود دارد وجود داشته است از سال 2004.

“پیشبرد این موضوع را قادر خواهد ساخت گسترده و استراتژیک ساخت و ساز بین Maale شد و اورشلیم” Yesha رئیس شورای دیوید Elhayani در بیانیه ای گفت.

در روز پنج شنبه نتانیاهو اعلام کرد قصد دارد برای هزاران نفر از خانه های جدید برای اسرائیلی ها در ضمیمه شرق اورشلیم با منتقدان خواستار حرکت یک هدیه در آخرین لحظه به ملی, هواداران پیش از مارس 2 انتخابات عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>