‘ما به شما ضرر و زیان بیشتر رنج می برند نسبت به کسانی که باعث Covid-19 اگر تقاضا تولید شده است’:…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کنگره و رهبر سابق حزب رئیس راهول گاندی در روز شنبه گفت که وجود دارد این است که فوری نیاز به تمرکز بر ایجاد تقاضای آن را به عنوان حیاتی برای راه اندازی مجدد اقتصاد است که تحمل فشار از coronavirus بحران است.

“اقتصاد موتور باید ابتدا او گفت:” در طول کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه ظهر که شاهد مشارکت از حرفه ای از رسانه های منطقه ای در سراسر کشور.

“اگر تقاضا است و نه تولید شده در این کشور رنج می برند بزرگتر ضرر و زیان اقتصادی از از coronavirus” گاندی گفت.

گاندی به طول تعامل با اعضای منطقه ای رسانه های الکترونیکی. او در ادامه به سوالات و پیشنهادات خود را از آنها.

کنگره MP نیز در واکنش به مرکز تومان 20 lakh کرور بسته محرک و گفت که او یک “تقیه” در برابر طرح اقتصادی. وی از مرکز به تجدید نظر بسته به طوری که برای ارائه فوری پول به نیازمندان و کشاورزان و کارگران مهاجر.

گاندی همچنین گفت که در سراسر کشور coronavirus مستند نیاز به برداشته شود در یک روش هوشمند و با دقت تا اطمینان حاصل شود که مردم آسیب پذیر هستند تحت تاثیر قرار نمی.

“ما نیاز به مراقبت از افراد آسیب پذیر. افراد مسن و کسانی که مبتلا به دیابت و فشار خون و بیماری های کلیوی و غیره. آنها باید مراقبت از گرفته شده است,” او گفت:.

“مستند است ‘خاموش’ تغییر آن باید برداشته هوشمندانه با دقت” گاندی گفت.

قبل از کنفرانس مطبوعاتی امروز و تعامل با اعضای منطقه ای رسانه های الکترونیکی, گاندی به حال رهبری آنلاین جلسات تعاملی با روشنفکران مانند سابق بانک مرکزی هند فرماندار Raghuram راجان و برنده جایزه نوبل Abhijit بانرجی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>