ما اعتراض در ساعت های هشدار Gehlot

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این راجستان دولت خطاب به فرماندار Kalraj Mishra نمایش داده شد بر نیاز فوری برای برگزاری یک جلسه ویژه مجلس و درخواست او برای تشکیل خانه در جولای 31, کنگره مأموران آگاهی از این تحولات گفت: روز شنبه یک روز پس از قانونگذاران حمایت از وزیر Ashok Gehlot صحنه پنج دقیقه تظاهرات در راج Bhavan به فشار برای تقاضای خود را به صورت ویژه نشسته است.

بالا بردن زمین در میان یک بحران سیاسی Gehlot گفت MLAs در کنگره قانونگذاری حزب (CLP) جلسه است که او آماده بود به دست کشیدن در درب خانه رئیس جمهور و اعتراض به نخست وزیر اقامت در سرمایه های ملی را به شکست Bharatiya Janata Party (BJP)’s “توطئه” برای سرنگونی دولت او با توجه به کنگره کارمندان که نمی خواست نام برد.

نامه ای توسط کنگره فرستاده شده به Mishra تاکید کرد که فرماندار بود به کمک و مشاوره به شورای وزیران تدویر, proroguing یا انحلال خانه است و او نمی تواند دیکته روش خانه بود که در دامنه سخنران گفت: مردم آگاه از تحولات است.

Mishra بود و در عین حال به یک تماس نهایی در برگزاری این جلسه تا اواخر شنبه شب. مقامات در دفتر او که نمی خواست نام برد و گفت: “در نظر گرفته شود” نظر گرفته شد در تازه پیشنهاد و تصمیم گیری خواهد شد در یک “مناسب” است.

“تازه پیشنهاد آماده شده است با نگه داشتن مشروعیت و مقررات در ذهن و تایید شده توسط کابینه قبل از آن فرستاده شد به راج Bhavan” یک وزیر در Gehlot دولت گفت: یک روز پس از Mishra به دنبال دانستن اضطراری برای احضار جلسه و دستور کار خود.

در مواجهه با اعتراضات توسط قانون گذاران حمایت Gehlot, Mishra بود که در BJP قبل از تبدیل شدن به فرماندار نیز پرسید که چرا وزیر بود فشار برای کف تست حتی اگر هیچ کس تا به حال مطرح چنین تقاضا و چگونه دولت در حال برنامه ریزی برای حفاظت از MLAs در این زمینه از Covid-19 شیوع.

“پیشنهاد ما خواستار جلسه از جولای 31, دادن زمان کافی برای MLAs برای رسیدن و حضور در مجمع. فرماندار همچنین اطلاع از لوایح مهم و کسب و کار مطرح شود در خانه” وزیر نقل قول شده در بالا گفت. او افزود که راجستان بیماری های همه گیر فرمان 2020, اطلاع در ماه مه برای اجرای دقیق Covid-19 محدودیت نیز نیاز به مطرح در خانه.

راجستان است که در مواجهه با یک بحران سیاسی به دلیل شورش توسط معاون سابق وزیر Sachin خلبان و یک بخش از قانون گذاران و حمایت او. این Gehlot اردوگاه است که اعتماد به نفس از آن اعداد و احساس می کند یک طبقه تست ممکن است بهترین شرط برای پایان دادن به بحران سیاسی فرماندار می گوید که تاخیر در برگزاری جلسه با توجه به فشار از بی جی پی به رهبری دولت مرکزی. Mishra رد این اتهام می گوید و او را پیروی از اصول قانون اساسی به تشکیل خانه.

“او تا به حال نمایش داده شد. ما در پاسخ به آنها” دومین وزیر. پیشنهاد شده است را مشاهده کنید پس از مشورت با بلندگو گفت.

پیش نویس این طرح آماده شد و در جلسه هیئت دولت آغاز شد که در 10pm در شب جمعه و کشیده به 1am, کنگره مأموران گفت. آن نهایی در یکی دیگر از کابینه در جلسه بعد در روز شنبه.

با توجه به قانون توسط دیوان عالی کشور, فرماندار اطلاع از برگزاری یک جلسه در توصیه به شورای وزیران.

رئیس سابق دادگستری از هند P Sathasivam گفت: به طور معمول, طبق قانون اساسی, توصیه های شورای وزیران است و الزام آور در این ولایت اما در صورت وجود اختلاف در مورد مسائل از جمله تعدادی از نمایندگان مجلس با حمایت از یک وزیر آن یک مورد خاص.

“فرماندار ورزش می تواند خود را در اختیار. او پس از آن می تواند احضار MLAs به راج Bhavan [فرماندار خانه] ایجاد سوالات و بحث های MLA گروه ، بنابراین قاعده کلی که فرماندار موظف است با کمک و مشاوره به شورای وزیران ممکن است مربوط به در راجستان ماده” گفت: Sathasivam که همچنین به عنوان کرالا فرماندار.

پیش از آن در روز یک CLP برگزار شد در یک هتل لوکس در جیپور-دهلی بزرگراه که در آن MLAs پشتوانه Gehlot شده اند کمپینگ از جولای 13. “ما نمی خواهد اجازه دهید بی جی پی توطئه برای موفقیت است. در صورت نیاز ما را به Rashtrapati Bhavan و مرحله dharna; اگر لازم باشد ما اعتراض در خارج از ساعت خانه” ارشد کنگره رهبر به نقل سانتی متر Gehlot عنوان کرد و گفت. “این مبارزه برای نجات دموکراسی است.”

کنگره دبیر Avinash Pande گفت: فرمان بالا ساخته شده تلاش به طوری که کاربران می توانند آزادانه صحبت در مورد مسائل اگر آنها تا به حال شکایت. “…اما متاسفانه آنها را تبدیل به عروسک خیمه شب بازی در دست BJP و من فکر نمی کنم که وجود بازگشت ممکن است از وجود دارد,” او گفت: “ظاهرا اشاره به خلبان اردوگاه.

کنگره سخنگوی Randeep سینگ Surjewala ستایش “وحدت و collectiveness” نشان داده شده توسط MLAs در روز جمعه تظاهرات. “…در آینده از آن یاد می شود چگونه 102 نفر با هم شکست داد کسانی که در تلاش بودند به شکستن قانون اساسی,” او گفت:.

بی جی پی را انکار می کند کنگره را ادعا می کنند که آن را در پشت راجستان آشفتگی و می گوید که این بحران باعث شد یک داخلی دشمنی در کنگره است. خلبان به نوبه خود می گوید که او هیچ برنامه ای برای پیوستن به BJP.

Gehlot حمایت از 101 عضو (اگر این را شامل نمی شود سخنران CP Joshi). خلبان 18 دیگر کنگره MLAs و سه مستقل در اردوگاه مصرف چوب خط حساب خود را به 22. بی جی پی و متحد خود را Rashtriya Loktrantrik حزب باید 75 کرسی است. Bhanwarlal Meghwal یک کنگره MLA گفته می شود نزدیک به خلبان است indisposed. اگر خلبان شمارش اضافه شده است که از اتحاد اپوزیسیون در آن طول می کشد تعداد آنها تا 97. سه عضو نوسان از Gehlot اردوگاه به خلبان اردوگاه و یا به BJP می تواند منجر به سقوط دولت در این رویداد از یک طبقه تست.

در ضمن یک هیئت از 15 BJP رهبران از جمله دولت رئیس جمهور Satish Poonia و MLAs از شهر جیپور ملاقات فرماندار در شب و ابراز نارضایتی در وزیر Gehlot جمعه سخنان که مردم از دولت می تواند gherao راج Bhavan اگر Mishra نیست تشکیل یک جلسه.

“فشار بر فرماندار برای گرفتن یک تصمیم به نفع خود است موهن تلاش برای تهدید قانون اساسی موسسات” آنها گفت: در تفاهم نامه که به اشتراک گذاشته شده با رسانه ها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>