‘ما می شود در توکیو’: جهان پهلوانی رئیس سباستین کو می گوید: “هیچ باهم…

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نوردد جهان, بازی های المپیک توکیو برگزارکنندگان دریافت افزایش پنج شنبه با جهان دو و میدانی جمهور سباستین کو به فرض که دو و میدانی را در این بازی.

وجود نگرانی رو به رشد است که توکیو بازی ها, برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 24-9 اوت خواهد بود یا به تعویق انداخته و یا حتی لغو به عنوان شیوع COVID-19 گسترش می یابد.

بسیاری از رویدادهای ورزشی شده اند یا لغو و یا به تعویق افتاد به مقامات بهداشت عمومی در سراسر جهان حرکت می کند حاوی ویروس که بیش از وجود دارد 127,000 موارد ثبت شده در 115 کشور و سرزمین کشتن 4,687 مردم با توجه به خبرگزاری فرانسه شمارش.

جهانی دو و میدانی در حال حاضر مجبور به تعویق انداختن جهانی داخل سالن قهرمانی آسیا در چین در شهر نانجینگ تا مارس سال 2021. جهان نیمه ماراتن شانزه در لهستان رانده شده اند به اکتبر و تعدادی از ماراتن در سراسر جهان لغو شده اند.

“در این تصویر گسترده تر از چه عنصر باقی مانده از فصل نگاه مانند آن خواهد بود یک چالش برای همه” کو در مصاحبه ای گفت: در موناکو.

“ما در حال کار بر روی این فرض خواهد بود که ما در توکیو که در آن ورزش ما خواهد بود قادر به شکوفا.

“ما در حال برنامه ریزی برای در توکیو. وجود دارد هیچ احتمالات است.”

کو بود که رئیس کمیته برگزاری بازی های المپیک 2012 لندن اضافه شده است که جهان دو و میدانی شد “به وضوح نظارت بر وضعیت ساعت”.

“ما به نظارت و باید برای مقابله با این موقعیت در زمان واقعی و که گرفته شده است تا بسیاری از ما فکر کردن در فضایی که ما عضو فدراسیون.

“این را مطرح کرد چالش های تقریبا هر کجا که شما نگاه در ورزش ما است.”

– فرصت های بیشتر –

اما کو دو زمان المپیک 1500m مدال طلا برای انگلیس بازی کردن گسترده تر اثر است که لغو و میدانی در دیدار ممکن است بالقوه واجد شرایط برای بازی های المپیک توکیو.

“من نه خوش بینانه و یا به ویژه اسب سوار در مورد وضعیت, اما ورزش ما این است که در شکل بهتر از بسیاری از آنجا که ما بسیاری از فرصت های بیشتر برای ورزشکاران ما به واجد شرایط” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

“ما همچنین باید یک روند تحصیلی که در حال حاضر شده است و در حال اجرا برای 10 ماه بسیاری از ورزشکاران در حال حاضر واجد شرایط.

“که در آن ما شناسایی ورزشکاران با آن روبرو هستند مشکلات خاص شاید در یک بخش خاص از جهان پس وجود دارد چیزهایی که ما می توانید انجام دهید برای کمک به.”

پرسید که آیا او می تواند در ذهن مجسم المپیک پیش رفتن اما با هیچ تماشاگران کو خودداری کشیده می شود.

“من نمی خواهم به حدس و گمان گفت:” بریتن است که یک عضو از بازی های المپیک توکیو بازی هماهنگی کمیسیون.

“در این لحظه مهم ورزشی ما پشتیبانی از کمیته بین المللی المپیک از مقامات دولتی در ژاپن و کمیته سازماندهی محلی وجود دارد.

“ما پیشنهاد بسیار ساده است و آن این است که “ما در توکیو’.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر