“خوش به آنفیلد’: تیمهای هشدار اتلتیکو

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

لیورپول مدیر Jurgen Klopp انتظار دارد فضای بسیار متفاوتی در آنفیلد کمک خواهد کرد که به نوبه خود سمت خود در لیگ قهرمانان گذشته 16 کراوات با اتلتیکو مادرید در اطراف پس از 1-0 پا برای اولین بار شکست اسپانیا در روز سه شنبه. Saul Niguez اولیه اعتصاب وارده فقط لیورپول را شکست دوم از فصل در تمام مسابقات با یک تیم ارشد.

دارندگان نا امید شده بودند توسط میزبان’ playacting و لهستانی داور Szymon Marciniak عملکرد به عنوان اتلتیکو رئیس Diego Simeone میل واندا Metropolitano جمعیت به دیوانگی.

“وای که انرژی!” زیدان گفت: BT ورزشی که در مورد خواسته سرمربی اطراف زمین فوتبال antics.

“من فکر نمی کنم من باید انجام دهید که چقدر به صداقت (در دور دوم), من امیدوارم که من می تواند متمرکز کمی بیشتر در بازی.

“ما مردم آماده خواهد شد. خوش آمدید به آنفیلد! آن را هنوز رتبهدهی نشده است.” تیمهای جایگزین Sadio یال در نیمه وقت با سنگال در معرض خطر در حال ارسال-به عنوان اتلتیکو بازیکنان احاطه شده Marciniak خواستار یک کارت زرد دوم به این بازیکن آفریقایی از سال فقط قبل از شکستن.

“او هدف قرار داده بود که روشن بود” اضافه شده Klopp.

“Sadio بازی واقعا خوب نیمه اول و آنها تنها چیزی که آنها می خواستند به مطمئن شوید که او می شود یک کارت زرد.

“برای من ما از دست دادن نیست, آن را تنها نیم نمره است 1-0 تمام شد. اما شما نیاز به واقعا قوی به عنوان یک عکس در این فضا بود که بدیهی است که آسان نیست.” بازدید کنندگان نیز riled با جشن Simeone و برخی از بازیکنان خود را در تمام وقت پس از آنها امن یک پیروزی است که می تواند kickstart در متزلزل شود.

“آنها جشن گرفته می شود به عنوان اگر آنها برنده کراوات بعد از بازی, بنابراین اجازه دهید را ببینید” گفت: به سمت چپ-پشت اندی رابرتسون.

“ما باید یک زن و شوهر از هفته لیگ برتر کسب و کار برای مراقبت از, و پس از آن ما در حال آمدن به آنفیلد.

“ما می دانیم که طرفداران ما وجود دارد خواهد بود ما آنجا خواهد بود تا آن را به آنها را به عنوان به خوبی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>