پوشیدن ماسک اعتراض اوکراینی ها برای کاستن از Covid-19 shutdown

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چند صد نفر از صاحبان کسب و کار کوچک اعتراض در کیف در روز چهارشنبه خواستار مقامات سهولت anti-virus اقدامات برای نجات آنها از ورشکستگی است.

پوشیدن فولاد ماسک تظاهر کنندگان به طور خلاصه ترافیک مسدود شده در خارج از یک ساختمان دولتی در مرکز شهر و در سرپیچی از قوانین در برابر اجتماعات خبرگزاری فرانسه روزنامه نگار گزارش شده است.

“یک روز بیشتر از حفاظت از خود و ما را ناپدید می شوند!” خواندن یک شعار.

اوکراین تایید کرده است 9,866 coronavirus موارد از جمله 250 مرگ و میر با توجه به آمار رسمی منتشر شده روز شنبه.

مقامات در اروپا یکی از فقیرترین کشورهای مردد هستند به سهولت مستند اقدامات است که منتقدان می گویند آیا آسیب های غیر ضروری به اقتصاد است.

در ماه مارس دولت دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار نزدیک با فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها مجاز به باز باقی می ماند.

زمان مستند اقدامات با توجه به برداشته شود در اواسط ماه مه.

حمل و نقل عمومی بوده و متعلق به کارکنان از خدمات ضروری از جمله پلیس و کارکنان بیمارستان.

تقریبا 40 درصد از اوکراینی ها گفت: آنها دچار مشکلات مالی با توجه به همه گیر و 45 درصد است که آنها خسته بود پس انداز خود را با توجه به بررسی مستقل منتشر شده هفته گذشته.

رسانه های محلی گزارش می دهد که Mykola Tyshchenko از رئیس ولدیمیر Zelensky حزب شد و در ادامه به اجرای یک رستوران لوکس در کیف سوخت ناکامی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>