با پوشیدن ماسک های جراحی در فضاهای عمومی ممکن است کمک به محدود کردن انتقال ویروس ها از جمله یکی است که باعث بیماری کروناویروس یا Covid-19 با توجه به یک مطالعه جدید در رشد پژوهش در حمایت از ماسک برای جلوگیری مرگبار سرایت.

مطالعه منتشر شده در مجله Nature Medicine در روز شنبه پس از یک سطح بالا ما علمی پانل گفت: Sars-Cov-2 ویروس که باعث Covid-19 هوابرد و می توان از طریق سخنرانی یا تنفس – تناقض قبلا برگزار باور است که گسترش آن تا حد زیادی از طریق تماس نزدیک.

اینجا را کلیک کنید برای پوشش کامل از Covid-19 همه گیر

Sars-Cov-2 است که بخشی از خانواده کروناویروس که باعث 2003 سندرم حاد تنفسی بیماری همه گیر.

دانشمندان در دانشگاه مریلند موجود در آزمایش های آزمایشگاهی که ماسک “قابل توجهی” کاهش مقدار هوابرد ویروس ها از بیماران آلوده.

Coronavirus شناسایی شد در قطرات تنفسی و ذرات معلق در هوا در 3 از 10 و 4 از 10 از نمونه های جمع آوری شده بدون ماسک بود اما هیچ تشخیص نیست در قطرات تنفسی و یا ذرات معلق در هوا جمع آوری شده از شرکت کنندگان با پوشیدن ماسک.

دونالد میلتون یکی از نویسندگان این مقاله هشدار داد که این نتایج صرفا پیشنهاد است که ماسک های جراحی ممکن است تنها محدود کردن میزان انتقال و محافظت از استفاده کنندگان از عفونت است.

“در زمان عادی ما می گویند که اگر آن را نشان داده شده از نظر آماری معنیدار یا موثر در دنیای واقعی مطالعات ما آن را توصیه نمی,” او گفت:. “اما در وسط یک بیماری همه گیر ناامید هستیم. تفکر است که حتی اگر آن را کاهش انتقال کمی از آن را به ارزش تلاش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de