“ما برنده خواهد شد این هم’: ساعت مودی در پاسخ به تهمت است با تشکر از شما توجه داشته باشید در گا…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نخست وزیر نارندرا مودی در روز پنج شنبه اذعان کرد با تشکر از شما توجه داشته باشید از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت که هند انجام خواهد داد همه چیز ممکن است برای کمک به بشریت مبارزه با کروناویروس بیماری Covid-19.

“کاملا با شما موافقم جمهور realDonaldTrump. بار مانند این را دوستان نزدیک تر است. هند و همکاری آمریکا قوی تر از همیشه است. هند باید به انجام همه چیز ممکن است برای کمک به بشریت مبارزه با COVID-19. ما باید برنده این هم” ساعت مودی گفت در توییتر, برچسب زدن تهمت را صدای جیر جیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال در چهار شنبه باران میاد در ساعت مودی و مردم هند در توییتر در پاسخ به تصمیم دولت برای کاهش محدودیت در صادرات داروهای ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین که او گفته است می خواهد یک تغییر بازی در جنگ علیه Covid-19 بیماری همه گیر.

“زمان فوق العاده ای نیاز به حتی نزدیک همکاری بین دوستان است. با تشکر از شما و مردم برای تصمیم گیری در HCQ. فراموش نمی شوند! با تشکر از شما نخست وزیر @NarendraModi برای خود رهبری قوی در کمک به نه تنها هند بلکه بشریت در این مبارزه!” رئیس جمهور ایالات متحده گفت: او را در صدای جیر جیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن در طی یک تماس تلفنی در روز شنبه تا به حال خواسته PM مودی را بلند نگه دارید و در آمریکا منظور از ضد مالاریا مواد مخدر که هند عمده تولید کننده. هند برداشته نگه دارید در روز سه شنبه.

توسط چهارشنبه شب بیش از 14,600 آمریکایی ها از دست داده بود جان خود را با توجه به کروناویروس و بیش از 4.3 لاخ باید آزمایش مثبت برای این بیماری مخوف. دانشمندان و پزشکی برادری در حال مسابقه در برابر زمان برای پیدا کردن واکسن و درمانی راه حل برای آن است.

هند بزرگترین تولید کننده در جهان از هیدروکسی کلروکین تولید نزدیک به 70 درصد از جهان را عرضه. تقاضا برای مواد مخدر که آن هم مورد استفاده توسط بیماران مبتلا به آرتریت روماتوئید را افزایش داد شد پس از یک شاهد دارونما در چین نشان داد که ضد مالاریا مواد مخدر در کوتاه مدت و کاهش شدت سرفه و تب و ذات الریه در بيماران مبتلا به خفیف و متوسط بیماری است.

هند ممنوع صادرات هیدروکسی کلروکین و هر فرمول حاوی آن را در 25 مارس. هفته گذشته ممنوعیت گسترش برای پوشش صادرات از مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مسدود کردن دستور در حال انتظار از جمله از ما.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>