“ما خواهد شد برخی از نوع از مسابقات: راجستان Royals مالک در لیگ سرنوشت در میان…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

راجستان Royals صاحب Manoj Badale معتقد است 13th edition از لیگ برتر برگزار خواهد شد حتی اگر این به معنی آن است که یک کوتاه و یک. در شرایط عادی این لیگ شده اند که در جریان کامل در حال حاضر با توجه به شیوع کروناویروس تاریخ شروع عقب رانده شد به 15 آوریل از مارس 29.

در تمام احتمال, IPL مجموعه به تعویق افتاد و یا حتی لغو شد. اما Badale احساس می کند که بسیاری از معیشت بستگی مسابقات و فرانشیز و BCCI را انجام خواهد داد همه چیز را به طوری که این افراد نیست و تحت تاثیر آن است.

“من فکر می کنم ما باید نوعی از مسابقات در این سال” Badale گفت BBC Worldservice. “این احتمالا کوتاه مسابقات است.”

همچنین بخوانید: هیچ بازی بدون پرداخت: بازیکنان می تواند رنج می برند اگر لیگ لغو شده است

“تا زمانی که مردم آماده هستند تا خلاق باشد و تا زمانی که تخته آماده به کار با هم مشترک آن (IPL) است که بسیار مهم است به بازی کریکت. آن است که نه فقط از اهمیت به سرخپوستان که IPL می گیرد.

“این مهم است که برای کل بازی. آن است که از لحاظ اقتصادی برای برخی از بهترین بازیکنان در جهان است. آن است که از لحاظ اقتصادی معنی دار برای برگزارکنندگان رویداد و برای پخش است که شرکت” او اضافه شده است.

“پس از چکه کردن اثر از مسابقات به عنوان بزرگ به عنوان IPL نه در نظر گرفتن محل از نظر تاثیر آن بر بیش از فقط بازیکنان اما همه مردم که معیشت وابسته به آن بسیار قابل توجه است. بنابراین ما باید مسئولیت را امتحان کنید و پیدا کردن یک راه از آن بازی اگر ما احتمالا می تواند.”

قبلا گزارش های رسانه ها نشان می دهد که مسابقات لغو خواهد شد در این سال و به عنوان یک نتیجه, وجود خواهد داشت هیچ مگا مزایده بعدی سال است. در سال 2021 تیم قرار بود به حفظ چند بازیکن با اکثر بازیکنان را برای رفتن به عقب در زیر چکش. اما به نظر می رسد که شده است نیز تحت فشار قرار دادند برای حداقل یک سال دیگر.

همچنین بخوانید: جان BCCI برنامه ای برای پاک کردن اوت-سپتامبر پنجره به برگزاری IPL

“IPL نمی خواهد این سال اتفاق می افتد. آن را در حال حاضر اتفاق می افتد در سال آینده. همه ما می دانیم که چگونه این وضعیت در حال حاضر در کشور است و هیچ کس را از هر گونه خطر” یک BCCI منبع به نقل از به نقل از هند اکسپرس.

“کسی نمی تواند اجتماعی فاصله در ورزشگاه. بهتر است به بازی در لیگ سال آینده است. همچنین هیچ مگا حراج برگزار خواهد شد. ما اطلاع رسانی خواهد شد franchises هنگامی که ما دریافت تایید نهایی از دولت هند همان فصل می تواند در ادامه فصل آینده,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>