“ما غلبه nipah ما غلبه خواهد کرد coronavirus’: کرالا وزیر بهداشت

کرالا وزیر بهداشت K K Shailaja روز یکشنبه گفت که وجود دارد بدون نیاز به وحشت پس از دوم شخص آزمایش مثبت برای coronavirus در دولت و آن دولت خواهد غلبه بر چالش های شبیه به آن را با ویروس nipah دو سال پیش.

“یک هشدار جدی مورد نیاز است اما وجود دارد بدون نیاز به وحشت. جداسازی بهترین دارو است در حال حاضر. هر دو مورد با ثبات هستند,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در مدت کوتاهی پس از اتحادیه و وزارت بهداشت در بیانیه ای تایید کرد دوم مثبت coronovirus مورد در کرالا است.

Shailaja گفت: دومین بیمار که در بازگشت از ووهان در ژانویه 24, یک دانشجوی پزشکی.

“دومین بیمار در انزوا بخش Alappuzha کالج پزشکی بیمارستان. مقامات پزشکی خواسته اند مردم را به پرسه زدن در اطراف در بیمارستان ها و ارتباط برقرار کردن با هر گونه بیماران برای هم بودن” او گفت:.

اولین بیمار یک زن است که در انزوا بخش در تریسور کالج پزشکی بیمارستان.

او همچنین گفت که دولت را صرفا اجرای دوره قرنطینه برای جلوگیری از گسترش ویروس. “افرادی که در خانه قرنطینه خواسته شده است نه به بیرون آمدن از 28 روز. دولت اجرای آن را به شدت,” او گفت:.

Shailaja گفت که او توسط دو نفر که تست مثبت برای کوروناویروس.

“در چنین شرایطی انتظار بود که هزاران نفر از دانش آموزان از دولت تحصیل در چین…. انزوا و استراحت مناسب هستند بهترین راه برای مهار آن” او گفت:.

وزیر اشاره کرد کرالا چگونه به طور موثر موجود شیوع یکی دیگر از خطرناک ویروس nipah’ دو سال پیش و تاکید کرد که این امر انجام همین کار را با کوروناویروس.

“Nipah شد خطرناک ترین و هنوز هم ما موجود در آن موثر است. دولت را به غلبه بر وضعیت حال حاضر,” او گفت:.

او گفت: وجود دارد بدون نیاز به هر گونه انگ بیش از coronavirus به دلیل آن است که مانند هر دیگر مسری شیوع ویروسی. او همچنین تاکید کرد که دولت نمی خواهد پایین تر خود را نگهبان.

وزیر نیز خواست اتحادیه و وزارت بهداشت به اطمینان حاصل شود که آزمون برای cornonavirus انجام شده در اسرع وقت و گزارش های در دسترس ساخته شده است به سرعت.

Shailaja گفت: وجود خواهد داشت یک پزشکی بولتن بعد در شب.

دو سال پیش کرالا تا به حال به طور موثر موجود شیوع یکی دیگر از خطرناک ویروس nipah’ و آغاز بسیاری از مراحل برای شرایط اضطراری پزشکی. هفده نفر را در nipah شیوع در سال 2018 است. در سال 2019 یک مورد گزارش شده بود اما در آن موجود بود به صورت محلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر