به منظور توسعه تنیس در کشور هند بزرگ Leander Paes خواست که ورزش نیاز به افرادی مانند Rahul Dravid و Pullela Gopichand که انجام داده کار بسیار عالی در تولید استعدادهای جوان در ورزش مربوطه می باشند.

صحبت کردن در حاشیه سومین نسخه از تاتا باز ماهاراشترا پائیس گفت: “اگر من در گذشته برخی از بازیکنان در هند است که من احترام فوق العاده ای برای بازیکنان وجود دارد مانند Rahul Dravid, Pullela Gopichand که تربیت نسل جوان به بالاترین سطح است.”

Gopichand که برنده این رقابت در سال 2001 با وجود کمبود منابع و او در حال حاضر نه تنها پرورش بدمینتون استعداد اما همچنین تولید دو مدال المپیک برای کشور است. در حالی که سابق هند کاپیتان Dravid انجام شده است یک کار فوق العاده ای در پرورش جوان هندی استعداد خود را در کریکت پست بازنشستگی خود را.

کهنه احساس تنیس به ابداع مانند دیگر ورزش ها برای جذب بیشتر کودکان و نوجوانان و گفت: در این رقابت بزرگ است با این لیگ مانند لیگ برتر بدمینتون لیگ, نهایی تنیس روی میز.

“ما واقعا نیاز به دوباره اختراع تنیس به دلیل رقابت برای ورزش در هند بزرگ است در حال حاضر با تمام لیگ فقط لیگ. تنیس روی میز, بوکس, کشتی کج, بدمینتون کبدی تبدیل شدن به بزرگ در کشور ما” Paes ساخته شده است که گذشته خود را ظاهر در تاتا باز ماهاراشترا گفت. آس هندی است که خود را ‘یکی از آخرین غرش’ تور در این فصل است.

“تنیس در هند نیاز به یک انرژی تزریق می شود می کند. ما نیاز به جذب خیلی بیشتر کودکان و نوجوانان. در حال حاضر روز بسیاری از حواس او را پرت وجود دارد برای آنها و ورزشی و تنیس است یک راه عالی برای channelise آنها,” او اضافه شده است.

هشت-زمان شلم دونفره قهرمان Paes که با همکاری Matthew Ebden دچار شکست در دونفره به مرحله یک چهارم نهایی برابر هند جفت Ramkumar Ramanathan و Purav رجا در تاتا باز ماهاراشترا که توسط سازمان های ایالت ماهاراشترا تنیس روی چمن انجمن (MSLTA) در ارتباط با دولت ماهاراشترا در Mhalunge Balewadi ورزشگاه در اینجا در روز پنج شنبه. Paes انباشته میاد برای Ramanathan-رجا برای عملکرد خود را. “آنها بازی بطرز شگفت انگیزی با 85 درصد اول خدمت به نفع خود. که باور نکردنی بود. آنها در نقش همه چیز آنها را لمس وجود دارد طلا” Paes به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de