ما باید با کاهش پیش بینی آزمون به حدود 25 درصد در اوایل اعداد با توجه به COVID-19:

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

این COVID-19 همه گیر است آمار هند پیش بینی تست برنامه بزرگ ملی watchdog رو مختلف مشکلات لجستیکی کاهش جمع آوری نمونه از ورزشکاران فقط 25 درصد از اوایل اعداد. ملی مبارزه با دوپینگ آژانس (ندا) مدیر کل Navin Agarwal گفته است که این سازمان قادر خواهد بود به اندازه کافی برای انجام تعدادی از آزمایشات بر روی ورزشکاران واجد شرایط برای بازی های المپیک است.

او گفت: ندا در حال حاضر دارای تعداد کافی از dope نمونه جمع آوری به عنوان بسیاری از آنها کارمندان دولتی شاغل در بيمارستان ها. “ما باید با کاهش تعداد dope نمونه 75 درصد است که ما در حال آزمایش حدود 25 درصد از اوایل تعداد نمونه. ما در حال حاضر تست فقط آن دسته از ورزشکاران که در معرض خطر (از دوپینگ) و کسانی که واجد شرایط برای بازی های المپیک” Agarwal گفت PTI در روز شنبه.

“بسیاری از DCOs (پیش بینی افسران کنترل) در پزشکی و پیراپزشکی شاغل در بيمارستان های دولتی. تحت وضعیت غالب آنها در اولویت است و باید در بیمارستان و آماده به درمان بيماران مبتلا است.

“وجود دارد تدارکاتی مشکل حمل و نقل پیش بینی کردن نمونه ها در وضعیت فعلی است.” Agarwal گفت که یکی دیگر از دلایل تعداد dope نمونه در حال کاهش است که تقریبا تمام رویدادهای ورزشی, لغو شده اند, و ملی در اردوگاه بسته شده اند.

این سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ صادر کرده است دستورالعمل های جدید برای آن عضو نهادهای ملی در مورد چگونه برای اطمینان از ایمنی از ورزشکاران و همچنین پیش بینی جمع و Agarwal گفت: سازمان شده است با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی لازم.

“ما به دنبال دستورالعمل. ما اطمینان می داد که پیش بینی جمع آوری نمونه افسران مناسب چرخ دنده های ایمنی مانند ماسک و دستکش و sanitisers و دیگر اجباری کیت. ما نیز قوانین زیر در مورد چگونه برای محافظت از ورزشکاران,” او گفت:.

وادا آخرین دستورالعمل های توصیه ضد دوپینگ سازمان به مطمئن شوید که نمونه جمع عاری از هر گونه علائم بیماری است. جمع نیز باید بپرسید ورزشکاران در صورتی که هر گونه علائم. اگر تست های مجموعه پرسنل یافت قرارداد این ویروس ورزشکاران آنها آزمایش باید آگاهانه و بالعکس وادا گفت: در روز جمعه. لباس های حفاظتی مانند ماسک استفاده شود و سطوح کار ضد عفونی.

این WADA نیز گفت: اگر شرایط محلی محدود کردن دامنه آزمایش نهادهای ملی می “در نظر تمرکز خود را تست برنامه هدفمند از ورزشکاران در معرض خطر, ورزش و رشته.” خواسته در مورد این ندا DG گفت: “ما در حال انجام تنها هدف آزمایش در معرض خطر و ورزشکاران با توجه به وضعیت فعلی. به عنوان بازی های المپیک است و همه چیز ایستاده همانطور که از در حال حاضر, ما خواهد شد تست تمام المپیک ورزشکاران واجد شرایط. که اولویت ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>