مدافع Gurinder سینگ هند احساس شده است بازی تهاجمی با نام تجاری هاکی تحت ارشد مربی گراهام رید و آن کمک کرده است و این تیم در ایجاد موقعیت گل. هند نمایش داده شده حمله برند از بازی در FIH هاکی لیگ برتر در اوایل این سال و رسید پاداش غنی برای آن ضرب و شتم استرالیا و قهرمان جهان در بلژیک.

“این بیش از یک سال از ارشد مربی رید اتحاد پیوست ما و من مطمئن هستم که یکی می توانید ببینید تفاوت او را به این سمت از ماه آوریل سال گذشته است. ما تبدیل شده اند بسیار تهاجمی تر در رویکرد ما و بنابراین ما در حال ایجاد بسیاری از گل و فرصت ها” Gurinder گفت.

Gurinder گفت: پس از ورود او رید شده است با همکاری نزدیک با هر بازیکن علاوه بر تاکید بر تاکتیک تیم. “این شگفت انگیز بود برای دیدن او تغییر تمرکز از کار در تیم تاکتیک برای توسعه هر بازیکن در طول ارشد مردان ملی مربیگری اردوگاه در ماه نوامبر سال گذشته” او گفت:.

“از آنجا که وجود دارد مقدار زیادی از زمان برای آماده شدن برای مسابقات بعدی پس از المپیک مقدماتی ارشد مربی رید صرف زمان با تمام بازیکنان و مطمئن باشند که ما در بهبود جنبه های خاصی در اردوگاه” او اضافه شده است. Gurinder شده است که در داخل و خارج از این تیم گفت: هدف فوری به کتاب در المپیک-محدود تیم.

“من در حال کار بسیار سخت به کتاب جایی در تیم برای بازی های المپیک در حال حاضر. نگه داشتن خودم مناسب من است, اولویت شماره یک در طول مستند دوره و من انجام برخی از stickwork دریل به عنوان به خوبی.” “بازی برای هند در بازی های المپیک یک رویا بوده است پس از دوران کودکی و امیدوارم من را به تیم ملی و کمک به هند برنده یک مدال در quadrennial رویداد,” او گفت:.

نگاهی به زندگی حرفه ای خود Gurinder به یاد می آورد بالا برنده تاریخ جام جهانی در سال 2016 و پیدا کردن پاهای خود را در بالاترین سطح. “تاریخ جام جهانی در سال 2016 شد یک نقطه عطف بزرگی برای من است. من اجرای متوجه شدند و در نهایت من راه من به ارشد تیم. من را از طریق بسیاری از یو پی اس و فراز زندگی از من ساخته شده من ارشد تیم برای اولین بار در سلطان Azlan Shah جام در سال 2017.”

“من بخشی از تیم ملی برای مسابقات بزرگ مانند بازی های کشورهای مشترک المنافع در سال 2018 اما من از دست رفته در چند مسابقات به عنوان خوب,” او گفت:. “عالی بود برای بازگشت به تیم ملی برای FIH هاکی لیگ برتر مسابقات در برابر استرالیا در اوایل این سال است. من آموخته زیادی در مورد بازی من در سه سال گذشته و در نتیجه من در یک موقعیت خوب برای ساخت مهارت های من و نگاه را بزرگتر تاثیر در آینده” Gurinder اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im