“ما را فراموش نکنید, ما را ببخش نه’: CRPF سلام پولوما شهدا

مرکزی ذخیره Police Force (CRPF) ارسال شده یاد جیر روز جمعه پس از 40 سال از آن سربازان کشته شده در, یک خودرو بمب گذاری در پولوما.

در صدای جیر جیر ارسال شده در 12am این CRPF گفت که آنها را ببخشند و یا فراموش حمله.

“آهنگ های خود را در جوانی از دست داده در این سخت سر و صدا/ ما افتخار است که ما نمی cry برای مدت طولانی” نیروی توییتی در هندی.

“ما را فراموش نکنید, ما را ببخش نه: ما سلام برادران ما که خونشان در خدمت ملت در پولوما. مدیون ما ایستاده با خانواده های شجاع ما شهدا” به آن اضافه شده در زبان انگلیسی است.

یک بمب گذار انتحاری از پاکستان حمایت جیش-e-محمد بود منفجر یک خودرو حامل مواد منفجره به CPRF کاروان در 14 فوریه 2019 در سرینگر-Jammu ملی بزرگراه کشتن 40 مرد در پولوما منطقه.

تنش بالا گرفت بین هند و پاکستان پس از کاروان 78 اتوبوس که در آن حدود 2500 CRPF پرسنل در سفر بودند از جامو به سرینگر آمد و مورد حمله قرار گرفت.

“من احساس می کنم همان آتش در قلب من است که مواج در داخل شما” نارندرا نخست وزیر گفته بود در فوریه 17, روز پس از حمله صورت گرفت.

یک روز قبل از او گفته بود که “همه اشک خواهد بود avenged” و نیروهای مسلح داده شده است “آزادی کامل برای تصمیم گیری زمان و مکان و شدت و ماهیت اقدامات تلافی جویانه علیه دشمن”.

در پولوما حمله درخواست هند برای انجام یک حمله هوایی در فوریه 26, 2019, در یک کمپ ترور در پاکستان که انتقام یک روز بعد. پاکستان دستگیر شده و بعد منتشر هند خلبان پس از مبارزه با هوا.

سازمان ملل متحد و کشورهای مختلف را محکوم کرد پولوما حمله تروریستی و گسترش حمایت خود را به هند در مبارزه با تروریسم است.

پاکستان “تمام آب و هوا دوست” چین نیز حمایت شورای امنیت سازمان ملل (UNSC) قطعنامه را “شنیع و بزدلانه” پولوما حمله تروریستی بود که به اتفاق آرا به تصویب رسید دائم و غیر دائم کشورهای عضو سازمان جهانی بدن.

هند نیز راه اندازی گسترده تلاش های دیپلماتیک برای دریافت جم رئیس مسعود ازهر تعیین شده به عنوان یک جهانی تروریستی پس از حمله. او ذکر شده به عنوان یک جهانی تروریستی در مارس 1, 2019, زمانی که چین برداشته فنی خود را نگه دارید در یک پیشنهاد معرفی شده توسط آمریکا و انگلستان و فرانسه در 1267 کمیته شورای امنیت سازمان ملل.

یک مقام ارشد در روز پنج شنبه گفت که یک بنای یادبود به CRPF پرسنل کشته در پولوما حمله تروریستی در ماه فوریه سال گذشته خواهد بود افتتاح در Lethpora اردوگاه در روز جمعه.

نام تمام 40 پرسنل همراه با تصاویر خود را خواهد بود بخشی از بنای یادبود. آن را نیز به نمایش CRPF شعار—Seva ما Nishtha’ (خدمات و وفاداری).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر