ما خیریه بحث: ترودو وزیر دارایی به بررسی

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

جنجال بر سر یک قرارداد به یک موسسه خیریه با روابط نخست وزیر کانادا جاستین ترودو و خانواده اش تبدیل شده است پیچیده تر و با وحی آن را می تواند به دست آورده اند بیش از دو برابر آنچه در ابتدا اعلام کرد این کشور و اخلاق کمیسر راه اندازی رسیدگی به امور در ارتباط با این موضوع است.

ما خیریه بود که با توجه به قرارداد به اداره نزدیک به یک میلیارد دلار برنامه در اصل اظهار داشت: در خط برای پرداخت CA $ 19.5 میلیون اما این مقدار می تواند لمس کرده اند CA $ 43.53 میلیون اگر آن را به دست آورد به اهداف خاص. این بود که نشان داد توسط وزیر تنوع و شمول و جوانان Bardish Chagger در حالی که در مواجهه با مجلس عوام کمیته مالی یکی از دو مجلس پانل به دنبال این موضوع است.

این کشور تضاد منافع و اخلاق کمیسر ماریو Dion قبلا اعلام کرد که ترودو لینک به ما در سازمان مورد بررسی قرار می گیرد در این راستا با توجه به این که خود را برادر و همسر را ساخته اند ظاهر برای پرداخت توسط ما سازمان اندام. در حال حاضر Dion راه اندازی کرده است رسیدگی به امور لایحه Morneau پس یکی از دختر خود به کار گرفته شد با ما و دیگر داوطلب با آنها. ترودو در حال حاضر به عذر خواهی کرد نه recusing خود را زمانی که دولت تصمیم گرفت به قرارداد به ما. قرارداد لغو شد پس از این دیوانگی بیش ترودو اتصال به ما منفجر شد.

اما Chagger an Indo-وزیر کانادا گفت که او تا به حال نشده به کارگردانی ترودو را برای رسیدن به توافق با ما و نه تا به حال او شخصا مذاکراتی در این زمینه با هم ترودو یا Morneau. او اعلام کرد که یک مقام اداری “را توصیه است که ما خیریه این سازمان بود که قادر به ارائه این برنامه در زمانی که مورد نیاز بود.”

کمیته های مجلس بررسی این موضوع را نیز به دنبال ترودو ظاهر اما کانادا هستم هنوز به تایید او انجام خواهد داد تا او به عنوان چهره اخلاق تحقیقات برای بار سوم با قبل از دو داشتن منجر به پیدا کردن او را در نقض فدرال هنجارهای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>