“ما حیوانات اجتماعی هستند’: هنگ کنگ از ساکنان دست انداختن coronavirus قوانین به ازدحام محبوب…

مردم در هنگ کنگ thronged سواحل و کشتی و جزایر دور افتاده در روز یکشنبه بسیاری از آنها را نقض ممنوعیت تجمع بیش از چهار نفر با هدف شامل گسترش جدید کروناویروس.

پاک آسمان آبی و فریب مردم به مناطق محبوب در سراسر این سرزمین بیش از این طولانی آخر هفته عید پاک و بسیاری از آنها بدون ماسک های جراحی. مردم در شهر 7.4 میلیون را ساخته اند یک نقطه با پوشیدن ماسک در ماه گذشته است.

“ما همیشه در خانه بماند و آن را کاملا خسته کننده گفت:” بنی Mak, 24 یک ساکن محلی.

“ما حیوان اجتماعی(s) ما نیاز به بیرون رفتن برای برخی از سرگرم کننده است. من فکر می کنم با حفاظت مناسب برای خودمان و برای محافظت از افراد دیگر است. من فکر می کنم آن است که در حال حاضر خوب به بیرون بروید.”

هنگ کنگ ثبت شده 1,005 موارد COVID-19 که به کشته شدن چهار نفر در این شهرستان است.

آن را ممنوع اعلام کرد بیش از چهار نفر به مدت 14 روز از 29 مارس پس از ضبط بزرگترین افزایش روزانه در COVID-19 عفونت و بعد از آن افزایش یافته است که محدودیت تا مارس 23.

پلیس شده اند قابل مشاهده در برخی از سایت های محبوب اگر چه هیچ نشانه ای یا بازداشت در یک شهرستان که در آن معترضان که به درگیری با نیروهای امنیتی به طور منظم از سال گذشته متوقف شد تظاهرات خود را.

در حالی که هنگ کنگ به همراه سنگاپور و تایوان برگزار شده است تا به عنوان نمونه در تلاش های خود را برای مقابله با کروناویروس گسترده از موازین اجتماعی فاصله قوانین بیش از آخر هفته را تهدید به از خط خارج شهر تلاش ها تا کنون.

“من یک کمی می ترسم وقتی که من در MTR (مترو)… وجود دارد بنابراین بسیاری از مردم گفت:” ساکن ایرنه Chong, 24. “من (هستم) مربوط می شود اما من پوشیدن ماسک و آوردن الکل (ضد عفونی کننده) و مسائل است.”

در یک Facebook ارسال در شنبه چینی-حکومت شهر را رهبر کری لام شهروندان خواست تا با رعایت اجتماعی فاصله سفارشات در رستوران و گفت که دولت را تا سطح شیب دار چک.

“اما مهم ترین چیز این است که مشتریان ملزم توسط قوانین. من امیدوارم که همه احساس در سهولت در هنگام خوردن غذا و رفتن به خانه اولیه,” او نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر