Wayne Rooney نمرات در 500 بازی لیگ به عنوان دربی با تساوی فولهام

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Wayne Rooney خود را جشن گرفتند 500 ظاهر در لیگ فوتبال با هدف قبل از Aleksandar Mitrovic دیدم ردیف دوم بالا-آگهی فولام 1-1 قرعه کشی دور به دربی روز جمعه است. سابق منچستر یونایتد رونی ستاره های انگلستان و تیم ملی این گلزن تمام وقت زده از روی نقطه پنالتی پس از تیم فان به کار گرفته شده در اوایل نیمه دوم در پراید پارک زمانی که او cheekily رنده توپ بیش از فولهام دروازه بان مارک Rodak.

اما Mitrovic قهرمانی, برترین گلزن, volleyed در Aboubakar Kamara را عبور خود را برای 22nd, هدف از این فصل 17 دقیقه از زمان برای به دست آوردن فولهام یک قرعه کشی و آسانسور لندن باشگاه در دو نقطه از دوم قرار لیدز در مسابقه به صورت خودکار ارتقاء به سود لیگ برتر است.

تنها دو طرف در پایان فصل به طور منظم تضمین شده و جایی در فوتبال به زبان انگلیسی بالا پرواز با دیگر ارتقاء جایگاه تصمیم گرفت یک سری از بازی کردن در مسابقات مربوط به تیم در پایان در سوم تا ششم موقعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>