راه رفتن برای چند ورزشی حوادث: Raninder

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بی سابقه حرکت از میزبانی جداگانه تیراندازی و تیراندازی با کمان حوادث در هند مدال که از آن خواهد شد تعداد چوب خط حساب کردن در 2022 بیرمنگام CWG می تواند به خوبی هموار کردن راه برای یک مدل جدید در میزبانی چند رشته حوادث گفت: National Rifle Association of India جمهور Raninder سینگ.

دو رشته به خصوص تیر اندازی, کسب درآمد, هند تعداد زیادی از مدال در CWG اما در اصل مستثنی از بیرمنگام بازی. پس از آن NRAI و المپیک انجمن (IOA) در زمان یک مبارز ایستاده و راه اندازی شدید کمپین برای قرار دادن این رشته در این بازی ها.

Raninder نقش کلیدی های بین المللی فدراسیون تیراندازی (ISSF) و کشورهای مشترک المنافع فدراسیون درگیر قبل از آمدن با رمان پیشنهاد که هند برگزار خواهد شد این دو رویدادها و تحمل هزینه های. NRAI صرف 10 کرور از خود جسم به صندوق این برنامه در حالی که دولت مراقبت از هزینه سازماندهی تیراندازی با کمان.

بازی های مشترک المنافع فدراسیون (CGF) گفته است که هند از میزبانی جداگانه مشترک المنافع تیراندازی با کمان و تیراندازی قهرمانی قبل از بیرمنگام 2022 می تواند تکرار با ورزش های دیگر در آینده است.

“این یک مسیر شکستن پیشنهاد. مشترک المنافع بریتانیا محافظه کار است و استقرار آنها استفاده می شود به یک مدل خاص از میزبانی. برای آنها به تایید این قالب تحت شرایطی آن را بسیار خوب و باز فکر کرد” گفت: Raninder.

او گفت: CGF در حال حاضر به فکر چگونه این مدل را می توان مورد استفاده قرار گیرد را به نفع خود. برای شروع, آن می تواند به کشورها این فرصت را به تبدیل شدن به بخشی از میزبان بدون نیاز به صرف مقدار بسیار عظیمی از پول است.

“این خوب است از آنها به درک و نگاه کنید که چگونه این مدل را می توان تکرار در آینده با شروع 2026 خود را. وجود دارد تنها 8-10 مشترک المنافع سازمان ملل و سرزمین های خارج از 78 که می تواند سرمایه گذاری این بازی آن را به عنوان امروز وجود دارد,” او گفت:. “بسیاری وجود دارد کوچکتر ملل که می خواهید به میزبان CWG اما آنها لازم نیست که منابع مالی. آن را می دهد آنها را به یک فرصت است. تنها 8-10 سازمان ملل شده اند میزبانی CWG. بنابراین شما لازم نیست که به صرف و ایجاد زیرساخت های جدید و یک کشور هنوز هم می تواند تبدیل به یک میزبان است که یک افتخار است.”

IOA به هوشیار

Raninder همچنین گفت که IOA و فدراسیون باید هوشیار برای محافظت از هند منافع جهانی ورزشی است. “من را دیده اند و نه این نوع قاطع ایستاده است که IOA رئیس جمهور آقای Narinder Batra گرفت در حمایت از این پیشنهاد” او گفت:. “این یک متفاوت IOA سپس در هنگام رای گیری برای حذف تیراندازی بود. آنها (IOA) باید بیشتر هوشیار ملی فدراسیون نیز باید مراقب باشند. در اینجا شکست شد و در نهایت پایین دوخته به کشورهای مشترک المنافع, تیراندازی, فدراسیون.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>