راه پاک برای Uddhav فرماندار می پرسد EC برای برگزاری انتخابات

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Vishwas Waghmode , Ritika چوپرا | بمبئی | منتشر شده در تاریخ: 1 مه سال 2020 4:00:17 am

coronavirus, india lockdown, Union Ministry of Home Affairs, mha, mha notification, mha notification on inter-state movement, maharashtra goverment, migrant workers, migrant workers in maharashtra, indian express news ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray

ماهاراشترا فرماندار B S Koshyari در پنجشنبه خواسته کمیسیون انتخابات برای برگزاری انتخابات به نه قانونی شورای کرسی ها در دولت “در اولین”. وزیر Uddhav Thackeray نیاز را به نفع خود از یکی از کسانی که صندلی برای تبدیل شدن به یک عضو از قوه مقننه قبل از شش ماه مهلت انقضای on May 27.

منابع گفت: هند اکسپرس است که EC به احتمال زیاد به توافق برسند به Koshyari درخواست و برگزاری انتخابات به نه صندلی که سقوط کرد خالی در آوریل 24, در اولین. نظرسنجی پانل نامیده می شود یک جلسه در صبح روز جمعه برای بررسی این موضوع.

فرماندار نامه به EC آمد ساعت بعد از شیو سنا رهبران ارسال نامه ای به او از Thackeray, و دو روز پس از سانتی متر با نزدیک شدن نارندرا نخست وزیر در این موضوع. Thackeray به نام تا ساعت پس از فرماندار نشسته بر روی یک توصیه شده یک ماه پیش توسط دولت به معرفی او به شورای قانونگذاری.

سنا رهبران گفت: فرماندار حرکت به پایان می رسد عدم اطمینان بیش از Thackeray را تداوم به عنوان سانتی متر است.

منابع در EC گفت که انتخابات انجام می شود در میان شیوع کروناویروس و مستند ارائه شده به عنوان اقدامات احتیاطی توصیه شده توسط وزارت بهداشت گرفته شده و MLAs دنبال اجتماعی فاصله در حالی که خود رای بدهند. “این کمیسیون می تواند تعیین یک افسر وزارت بهداشت برای کمک به دولت مدیر عامل (رئیس افسر انتخاباتی)” یک EC افسر گفت: به شرط ناشناس ماندن.

همانطور که در بیانیه توسط راج Bhavan “در نامه خود (به EC) فرماندار اعلام کرده است که دولت مرکزی اعلام کرده است بسیاری از آرامش اقدامات مربوط به اجرای مستند… مانند انتخابات به شورای کرسی ها برگزار می شود با دستورالعمل های خاص است.”

منابع در سنا گفت: این حزب به عنوان متحدان NCP و کنگره نیز ارسال نامه های جداگانه به EC درخواست برای نظر سنجی به نه کرسی و تحویل نسخه ای از همان را به فرماندار. نامه های خود را اعلام کرد که در حساب “عجیب و غریب فوق العاده پیش بینی نشده حقایق و شرایط”, Thackeray شده بود و قادر به دریافت خود را انتخاب و به شورای قانونگذاری.

“. اگر فوق الذکر انتخابات به 9 کرسی از دولت شورای قانونگذاری نه تنها برگزار می شود اما همچنین به این نتیجه رسیدند یا قبل از 27 مه سال 2020 اینتر-آلیا در صورت عدم نامزدی خود را به دولت قانونی شورای محترم فرماندار. آن است که دستگیر که او نمی خواهد بود قادر به ادامه به عنوان وزیر. در چنین بعید است وضعیت بسیار پایدار دولت نمی خواهد بود قادر به ادامه بدون وقفه” این نامه گفت.

در مکالمه تلفنی با مودی در روز سه شنبه شب Thackeray تا به حال ابراز ناخشنودی بیش از “سیاست بازی” بیش از نامزدی خود را به مجلس قوه مقننه است.

منابع در سنا گفت که فرماندار بود نشان داد و به آنها گفت آنها باید رویکرد EC برای برگزاری انتخابات است. “او می توانست نامزد Uddhavji به شورا. در حال حاضر EC امیدوارم موضوع اطلاع رسانی برای انتخابات در چند روز آینده” یک Sena وزیر گفت.

به استناد ماده 164 (4) قانون اساسی یک وزیر است که یک عضو از یک نماینده مجلس نیاز به دریافت منتخب به مجلس یا شورای ظرف شش ماه از منصوب کرد. Uddhav گرفت در نوامبر 28, 2019. شکست خود را برای ورود به مجلس قانونگذاری توسط مارس 27 معنی دولت کابینه را نیز مجبور به استعفا شد.

دولت امیدوار بود به Thackeray نامزد از طریق فرماندار سهمیه دنبال تعویق انتخابات به نه کرسی توسط EC با توجه به شیوع کروناویروس و مستند در سراسر کشور.

EC در حال حاضر در حال بررسی تغییرات ساخته شده توسط کره جنوبی در مراحل انتخابات در حالی که برگزاری انتخابات پارلمانی در این ماه در میان شیوع کروناویروس. ارائه شده بود به EC شنبه در کره جنوبی مدل توسط یک کمیته از افسران. پانل خواسته شده است برای بررسی است که از اقدامات اتخاذ شده توسط کره جنوبی را می توان برای انتخابات در هند.

EC منابع گفت: همچنین احتمال دارد به بررسی این کمیسیون در گذشته در برگزاری انتخابات در مورد یک غیرمنتخب سانتی متر است و برای تحقق قانون اساسی تعهد از تبدیل شدن به یک عضو قوه مقننه است. EC افسر گفت: نظرسنجی پنل بود “همیشه ارائه فرصت” را به شخص مورد نظر از طریق برگزاری انتخابات ،

اخیرا هند وزیر Prem سینگ Tamang (در سال گذشته) و اوتار پرادش سانتی متر یوگی Adityanath (2017) تا به حال تبدیل شدن به اعضای مجالس قانونگذاری از طریق این مسیر است.

روشن نیست اگر EC نیز در نظر گرفتن برگزاری انتخابات نه خالی شورای کرسی های ایالت بیهار که از نظر منقضی on May 6. انتخابات به این صندلی شده بود نیز به تعویق افتاده همراه با ماهاراشترا را در پی COVID-19.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>