واتفورد را خاکستری عذر خواهی برای نقض مستند پروتکل

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

واتفورد مهاجم آندره خاکستری صادر عذرخواهی در روز دوشنبه پس از نقض COVID-19 مستند پروتکل میزبانی جمع دوستان به جشن تولد خود را در هفته گذشته.

به عنوان یک نتیجه از نقض واتفورد حذف شدند خاکستری و آمپول تیم Nathaniel Chalobah و دمینگس درخت گنه گنه از تیم ملی برای آخر هفته خود را بازی در لیگ برتر برابر ساوتهمپتون به عنوان یک احتیاط.

واتفورد 16هفتم از دست داده 3-1 به پرستاران و در حال حاضر به نشستن در یک نقطه بالاتر از منطقه سقوط با شش بازی باقی مانده است.

“من می خواستم به صبر را به یک عذرخواهی به من عذرخواهی نخست نیاز به به من آمپول تیم و کارکنان برای اولین بار قادر به درگیر در دیروز بازی و خطر من ممکن است باعث” خاکستری, 29 نوشت: در Instagram https://www.instagram.com/andregray_/?hl=en.

“من فقط می خواهم به تکرار آن نشده بود اواخر شب حزب مانند آنچه که به تصویر کشیده شده و تنها یک گردهمایی از دوستان که تبدیل به یک نوع از مسابقات فوتبال در روز تولد من است.

“من درک می کنم من مسئولیت و انجام آنچه در آن طول می کشد تا آن را به سمت راست عذر خواهی دوباره!”

واتفورد بعدی سفر به چهارم قرار می گیرد چلسی در روز شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>