واتفورد کاپیتان Troy Deeney تکذیب گزارش نیمه وقت مبارزه

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

واتفورد کاپیتان Troy Deeney است را رد کرد و گزارش جامعی را در اتاق پانسمان در طول روز جمعه 3-1 شکست وستهام . مدیر نایجل پیرسون اخراج شد پس از این شکست که در سمت چپ آنها را به سه امتیاز بالاتر از منطقه سقوط. “من فقط می خواهم برای قرار دادن در خارج وجود دارد وجود دارد بدون مبارزه در نصف زمان” Deeney, 32 گفت: پخش beIN SPORTS.

“این سال 2020 است. ما که نمی کنه. شما می دانید که قطعا با تمام دوربین ها و همه چیز شما قطعا می خواهم ببینید خیلی بیشتر اگر این مورد بود.

“نیا نمی قرار دادن دست خود را بر کسی. او فقط نا امید بود و یک شرکت صحبت به, بنابراین هیچ کس مبارز بود و هیچ کس پانچ هیچ کس حتی غلغلک. من نمی دانم هر راه وجود دارد: هیچ دست پرتاب, اجازه دهید فقط آن را قرار داده که در راه است.”

Deeney گفت: زمان پیرسون اخراج او را گرفتار کردن گارد.

“این عجیب و غریب بدیهی است که ما نمی دیدن آن در آینده. من فکر می کنم شما به نقطه ای در فوتبال که در آن شما تعجب نمی کنه اما من می خواهم بگویم که این یکی قطعا شما می دانید به من در زمان به عقب کمی” Deeney گفت.

موقت رئیس هیدن Mullins را مسئول این طرف برای نهایی خود را در دو بازی برابر منچستر سیتی و آرسنال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>