واتفورد سقوط ترس کوه پس از خرمن کوبی توسط منچستر سیتی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

واتفورد lurched و نزدیک به سقوط از لیگ برتر پس از یک 4-0 چکش در خانه توسط بی رحم منچستر سیتی در روز سه شنبه برای آنها الهام گرفته از نیمه به ثمر رساند و دو بار. دو روز پس از اخراج مدیر نایجل پیرسون, واتفورد شد پاره از هم جدا شده توسط پپ گواردیولا را در کنار, که او نیز آنها را ضرب و شتم 8-0 در لیگ در ماه سپتامبر و 6-0 در سال گذشته FA Cup final.

شروع روز سه امتیاز بالاتر از 19-قرار داده بورنموث و 18-قرار داده استون ویلا واتفورد برگزار می شود شرکت برای نیم ساعت قبل از استرلینگ پر شور اعتصاب به شهرستان منجر شود.

استرلینگ دو برابر سرب برای دوم قرار می گیرد, شهرستان قبل از بئب, نوجوانی tucking خانه ارتجاعی پس از مجازات خود را ذخیره می شد بن فاستر و شهر رفت و برای شکار بیشتر پس از شکستن.

فیل Foden ساخته شده آن را 3-0 در 63 دقیقه قبل از Aymeric لاپورت رهبری در شهر چهارم چهار دقیقه بعد.

واتفورد فرار مجازات بیشتر اما شکست سنگین اتحاد از بین برود تفاضل گل مزیت آنها برگزار شد بیش از ویلا بودند که در عمل در برابر آرسنال بعد و بورنموث.

بورنموث شده اند تنزل کرده بود واتفورد موفق یک نقطه اما نبرد سقوط خواهد کرد در حال حاضر به آخرین روز از فصل پنج با دو تا از سه تا پیوستن به نوریچ سیتی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>