ناظر به تحریم ایران بیش از سهل انگاری ترور تامین مالی قوانین

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

یک شرکت چند ملیتی جرائم مالی ناظر در روز جمعه گسله ایران انجام نمی دهد به اندازه کافی برای مقابله با “تروریست های تامین مالی در معرض خطر” و اعلام کرد که بازگشت از اقدامات تنبیهی علیه این کشور است.

در بیانیه صادر شده پس از دیدار در پاریس Financial Action Task Force (FATF) گفت: آن rescinding تعلیق از اقدامات اعطا شده در سال 2016 به وقت تهران به کار بر روی اصلاحات.

FATF “به طور کامل آسانسور تعلیق اقدامات ضد” آن گفت: با استناد به ایران را شکست و به تصویب سازمان ملل متحد سال 2001 پالرمو کنوانسیون مبارزه با جرایم سازمان یافته و تامین مالی تروریستی کنوانسیون.

همچنین خواست FATF عضو و “تمام حوزه های قضایی برای اعمال موثر اقدامات ضد”.

ایران به تنهایی با کره شمالی در یک سیاه FATF که به شدت محدود دسترسی به وام ها و کمک های بین المللی. آژانس 37 کشور و دو منطقه ای سازمان به عنوان اعضای.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo استقبال FATF تماس “برای همه حوزه های قضایی به سرعت تصویب اقدامات ضد.

“رژیم نیاز به رعایت استانداردهای اولیه است که تقریبا در هر کشور دیگری در جهان موافق به” Pompeo در بیانیه ای گفت.

“ایران باید متوقف خود را بی پروا رفتار و عمل مانند یک نرمال ملت اگر بخواهد آن انزوا به پایان” Pompeo اضافه شده است.

ایران دولت امیدوار به نجات و بانکی ایران بعد از ایالات متحده راه می رفت از یک نقطه عطفی 2015 ایران و reimposed فلج کننده تحریم های یک جانبه.

دیگر احزاب به آن معامله — بریتانیا, فرانسه, آلمان, چین و روسیه — به دنبال نجات توافق و حفظ تجارت با ایران, اما نام تهران برای دیدار با FATF مورد نیاز است.

در تلاش برای انجام این کار این دولت پیش نویس اصلاح قوانین با هدف محدود کردن counter-تامین مالی تروریستی و پول شویی.

اما هنوز به تصویب دو کنوانسیون و FATF گفت: ایران تا به حال بیشتر کار را به انجام در جرم تروریستی کمک های مالی شناسایی و انجماد دارایی های تروریستی و به درستی تنظیم نقل و انتقال سیم.

FATF آن را حفظ ایران در “معرض خطر قضایی” لیست سیاه خواهد شد و تصمیم گیری در مراحل بعدی “اگر ایران در ولایات پالرمو و تامین مالی تروریستی کنوانسیون در خط با FATF استاندارد.” مبارزه با اقدامات شامل ممیزی در ایران بانک ها و شرکت های تابعه و نظارت سختگیرانه تر از معاملات خود را.

“تا زمانی که ایران پیاده سازی اقدامات مورد نیاز به آدرس شناسایی نقص با توجه به مقابله با تأمین مالی تروریسم… FATF باقی خواهد ماند و در رابطه با تامین مالی تروریستی خطر ناشی از ایران و تهدید این شمار به سیستم مالی بین المللی ،

این دیده بان همچنین افزایش فشار بر پاکستان تهدید به آن را در لیست سیاه خود مگر اینکه دولت کامل ضد ترور تامین مالی طرح اقدام در ماه ژوئن.

“در غیر این صورت باید قابل توجه و پایدار و پیشرفت به خصوص در سیستان و penalising تأمین مالی تروریسم ساخته نمی شود… FATF را اقدام” بیانیه ای گفت:.

این می تواند شامل دعوت از اعضای خود را به توصیه خود و موسسات مالی “برای توجه ویژه ای به کسب و کار و روابط و معاملات با پاکستان” یک اندازه گیری است که می تواند در اثر محدود کردن دسترسی خود را به سیستم بانکی جهانی است.

در مورد کره شمالی FATF ابراز “نگرانی جدی با تهدید ناشی از کره شمالی فعالیت های غیر قانونی مرتبط با تولید سلاح های کشتار جمعی است.” (AFP) IND IND

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>