به عنوان اولین دسته از پنج هواپيمايی هواپیما است که همه مجموعه ای برای رسیدن به در امبلا روز چهارشنبه از فرانسه برای پیوستن به نیروی هوایی هند (IAF) ناوگان این امبلا پلیس باید محکم امنیت و منع مردم از گرفتن عکس یا فیلم از جت هواپیما. از مردم خواسته شده است برای رفتن نیست به تراس خود را برای گرفتن فیلم یا عکس از این هواپیما.

متخلفان را فوری بازداشت و یک شاه در برابر آنها ، بخش 144 از قانون مجازات اسلامی که ممنوع جماعت از چهار یا بیشتر مردم در یک منطقه تحمیل شده در نزدیکی امبلا نیروی هوایی ایستگاه در هاریانا و در مناطق مجاور مانند Dhulkot, بلدو ناگار Garnala و Panjkhora.

جت در زمان خاموش از فرانسه روز دوشنبه وارد خواهد شد در امبلا نیروی هوایی ایستگاه پس از پوشش فاصله 7,000 کیلومتر با هوا-به-هوا سوختگیری و یک توقف در امارات متحده عربی. این ناوگان شامل سه تک سرنشینه و دو دو نفره هواپیما های جنگنده های نیروی رسمی گفت.

 همچنین بخوانید: با Rafales’ القای نیروی هوایی اسرائیل را یک لبه بیش از همسایگان. در اینجا چگونه

نیروی هوایی رئیس Air Chief Marshal RKS tony addison خواهد بود بازدید امبلا برای دریافت هواپيمايی هواپیماهای جنگی. هواپیما در حال انتظار را از Al Dhafra در امارات متحده عربی در حدود 11 am IST و رسیدن به امبلا 2 ساعت, خبرگزاری ANI گزارش با استناد به منابع.

یک تیم از خلبانان رهبری گروه کاپیتان Harkirat سینگ را ملاقات درجه ارشد و مختصر او را در مورد خود را به پرواز و آموزش در فرانسه و پس از آن رسمی القای مراسم هواپیما خواهد گرفت.

توافق برای بزرگترین-همیشه دفاع مقابله با هند امضا شد و در سال 2016 برای کسب 36 هواپيمايی جت برای بیش از 60,000 تومان کرور.

(با ورودی از سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im