تماشا کنید: ساعت مودی برای رسیدگی به این کشور در مدت کوتاهی کلیدی تمرکز بر مستند

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نخست وزیر نارندرا است که پرداختن به این ملت در 8 ساعت در Covid-19 همه گیر و مستند است که تحمیل شد از مارس 24 نیمه شب. نخست وزیر مودی تلویزیونی نشانی می آید پنج روز قبل از مستند 3.0 است که به پایان می رسد در مارس 17.

در دیدار با وزرای ارشد در روز دوشنبه ساعت مودی نشان داده بود که این مستند ممکن است تمدید شود اما این فرمت خواهد بود بسیار متفاوت از گذشته سه نسخه در گسترش آن و مجاز تسهیلات.

“من از این شرکت مشاهده است که اقدامات مورد نیاز در مرحله اول از مستند نیاز نمی شد در 2 مرحله و به همین ترتیب اقدامات مورد نیاز در فاز 3 مورد نیاز نیست در چهارم,” او گفت: وزرای ارشد.

سازمان دیده بان زندگی می کنند خود را به آدرس زیر:

در نسخه سوم از این مستند دولت تا به حال طبقه بندی شده 319 مناطق به عنوان مناطق سبز و مجاز تقریبا هر فعالیت اقتصادی است. در 284 مناطق قرار داده شده در منطقه نارنجی و 130 مناطق در مناطق قرمز وجود دارد برخی از محدودیت در حرکت مردم و ترافیک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>