تماشا کنید: مودی در کنار او تهمت می گوید: “امریکا و هند را دوست دارد’

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 24 فوریه سال 2020 9:03:22 pm

us president donald trump Motera stadium, trump india visit ahmedabad, us president ahmedabad visit, cricket stadium ahmedabad, us india relations رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, بانوی اول, Melania Trump, و نارندرا نخست وزیر هند می رسند برای “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” (AP Photo/الکس Brandon)

او در نخستین سفر خود به هند به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوشنبه انباشته ستایش در نارندرا نخست وزیر در یک “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” تجمع در Motera ورزشگاه در احمدآباد.

بیان کرد که هند در حال حاضر دارای جایگاه ویژه ای در قلب آمریکایی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “امریکا را دوست دارد و هند و امریکا احترام می گذارد هند و امریکا همیشه وفادار و دوستان وفادار به مردم است.” او همچنین اعلام کرد دفاع معاملات بین دو کشور به ارزش 3 میلیارد دلار است.

سازمان دیده بان ویدیو اینجا هستید::

به سلامتی با صدای بلند فوران از اطراف ورزشگاه به عنوان نخست وزیر نارندرا مودی دعوت مغلوب ساختن پیشی جستن به آدرس جمعیت شماره در ده ها هزار نفر. خواستار PM مودی یک “سخت مذاکره” تهمت همچنین اعلام کرد که هر دو کشور با گچ نوشتن “بزرگترین تا کنون معاملات تجاری” در سفر خود به هند است.

“بیش از همه مردم سیاره شادی بزرگ در ‘bhangra’ و تماشای بالیوود مانند DDLJ (Dilwale Dulhania Le Jayenge) و Sholay,” او گفت و پس از آن نیز با اشاره به cricketing نوابغ Sachin Tendulkar و Virat Kohli.

مودی بیش از حد بود و همه ستایش ها برای رئیس جمهور ایالات متحده. “چه شما انجام داده اند به صورت سالم و شاد امریکا گرفتن نتایج خوب است. آنچه شما انجام می دهند برای کودکان در جامعه قابل تحسین است,” مودی گفت.

قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی مودی گفت: سابقه بودن اسکریپت در Motera ورزشگاه. “پنج سال پیش من شروع به سفر خود را با پرونده مودی. و امروز دوستان من تهمت شروع سفر خود را در هند در احمدآباد با ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’. پس از سفر طولانی Trumps ساخته شده راه خود را به Sabarmati آشرام” گفت: مودی در حالی که استقبال از آنها به “بزرگترین دموکراسی در جهان است.” او نیز ساخته شده است که جمعیت شعار “زنده باد هند و آمریکا دوستی”.

رئیس جمهور ایالات متحده بعد از بازدید از تاج محل در آگرا قبل از عزیمت به دهلی نو. در روز دوم در هند فردا تهمت برنامه ریزی شده است برای دیدار با مودی و برگزاری مذاکرات گسترده در ایالات متحده و هند مشارکت جهانی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>