‘مورد حمله قرار گرفت در حالی که بازگشت به خانه’: Arnab Goswami فایل های پلیس شکایت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

جمهوری تلویزیونی رئیس Arnab Goswami بودند و حمله نیمه شب گذشته در روز چهارشنبه در بمبئی توسط دو افراد ناشناس در حالی که آنها در راه بازگشت از استودیو خود را در یک شکایت ثبت شده توسط روزنامه نگار گفت.

Goswami و همسرش موفق به فرار شد در این حمله.

جمهوری تلویزیونی رئیس جمهور یک شکایت پلیس که در آن او گفت که این حمله حوالی 12:15 am. “دو مرد بر روی یک موتور سیکلت پیشی گرفت و من ماشین و تلاش برای شناسایی افرادی که در حال رانندگی بود. سپس آنها مسدود شده و مسیر ماشین من با دو چرخ است. این ترک سوار سوار آمار سمت راست راننده پنجره چندین بار و پس از متوجه باشند که پنجره های ماشین بودند تا ترک سوار سوار حذف یک مایع بطری را از جیب خود انداخت مایع در سمت راننده از ماشین جایی که من نشسته” Goswami گفت: در شکایت خود.

او همچنین گفت که این حمله دستگیر شدند توسط پلیس بمبئی حفاظت از تیم.

او در شکایت Goswami با اشاره انگشتان دست در کنگره و ذکر یک توییت رهبر حزب Alka Lamba “فقط سه ساعت پس از حمله”.

روز چهارشنبه کنگره رهبران شکایت کرده بود در برابر Goswami او را متهم به تلاش برای communalise مرگ سه نفر در ماهاراشترا پلقر. کنگره رهبر Nitin Raut نیز شکایت علیه او در Nagpur در روز چهارشنبه. “این تلاشی است برای دادن رنگ مذهبی به این حادثه توسط رسانه ها. Goswami یکی از آنها است. ما تصمیم گرفته اند به درخواست سانتی متر به اقدام علیه او گفت:” Raut.

FIR ثبت شده بود در برابر او در چتیسگر را ریپور پس از چندین شکایت توسط کنگره کارگران است.

اتحادیه وزیر Prakash Javadekar را محکوم کرد تلاش برای حمله به Goswami. “این است که در برابر دموکراسی و آن است که واقعا طعنه امیز که کسانی که موعظه تحمل تبدیل شده اند تا تحمل می کند. بنابراین ما در محکوم کردن این اقدام گفت:” Javadekar.

او همچنین خواستار اقدام در شکایت.

BJP جمهور JP Nadda گفت: این تکان دهنده بود برای دیدن Arnab Goswami حمله پس از کنگره وزرای ارشد “علنا تهدید او را”.

“غم به چنین مکان hounding از یک روزنامه نگار برای آزادی بیان. کنگره نشان می دهد آن است که به ارمغان آورد و در اورژانس و در ادامه آن سنت غنی از زیر پا گذاشتن آزادی بیان” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>