علائم هشدار دهنده ظهور در شرق: چرا بنگال, Jharkhand و بیهار هستند متحده برای تماشای

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط آمیتا سینها , Kaunain کلانتر M | New Delhi, پونا | منتشر شده: مارس 30 سال 2020 4:51:34 am

 coronavirus, covid-19 bengal, bengal Bihar coronavirus, covid-19 Bihar, coronavirus covid-19 news India, India lockdown, Indian express news به عنوان چهارشنبه, West Bengal تا به حال 696 تایید موارد عفونت در حالی که بیهار و Jharkhand تا به حال 383 و 107 مورد بود.

در حالی که ماهاراشترا و گجرات جذب شده اند با توجه به افزایش سریع در مورد رمان coronavirus عفونت متحده در شرق برای اولین بار در حال حاضر شروع به نشان دادن نشانه هایی است که می تواند آنها ظهور به عنوان خطر بالقوه مناطق به عنوان به خوبی.

آخرین تحلیل از مدل کامپیوتری نتایج توسط دانشمندان از چنای بر اساس موسسه علوم ریاضی نشان می دهد که هر چند غرب بنگال و بیهار و Jharkhand هنوز هم تا به حال یک ترکیب بار مورد کمتر از 1,200 در آوریل 29, این سه کشور بالاترین نرخ رشد — اندازه گیری توسط خود تولید مثل اعداد — در کشور در چند روز گذشته. تولید مثل شماره اشاره به تعدادی از افرادی که آلوده می شوند به طور متوسط در حال حاضر فرد آلوده.

به عنوان چهارشنبه, West Bengal تا به حال 696 تایید موارد عفونت در حالی که بیهار و Jharkhand تا به حال 383 و 107 مورد بود. با هم, آنها اختصاص کمتر از 4 درصد از ملی مورد بار بود که نزدیک به 33,000 در شب چهارشنبه.

در مقابل, Maharashtra در حال 9,915 مورد تأیید; گجرات 4,082. با هم, آنها ساخته شده تا بیش از 40 درصد از این موارد در کشور است.

“مطلق اعداد در این کشورها (West Bengal, بیهار و Jharkhand) هنوز هم بسیار کم است به طوری که آنها به نظر نمی رسد به یک مشکل فوری. اما من فکر می کنم آنها باید توجه داشته باشید. West Bengal, in particular می ایستد و حتی در میان سه. در پایان ماه مارس نرخ رشد در غرب بنگال بود و نشانه هایی از تراز وسط قرار دارد اما در حال حاضر به نظر می رسد در یک مسیر کاملا متفاوت. در واقع اگر ما فقط در منحنی رشد در غیر دقیق مد نظر می رسد که در بنگال غربی است که پس از ماهاراشترا شماره با تاخیر از سه هفته” گفت: Sitabhra سینها که همراه با همکاران خود در IMSc شده است ردیابی این بیماری اعداد.

اتفاقا West Bengal نیز دو برابر سریعترین زمان در میان کشورهای بزرگ در هند به عنوان اشاره در یک تجزیه و تحلیل گرافیکی توسط هند اکسپرس روز چهارشنبه. دو برابر شدن زمان اشاره به زمان صرف شده برای تعدادی از موارد به دو برابر.

سینها گفت که در حالی که ملی تولید مثل تعداد تا به حال falled از نزدیک به 1.83 قبل از این مستند آغاز شد و به حدود 1.29 در حال حاضر (برای مارس 20-27 دوره), West Bengal تا به حال تولید مثل تعداد 1.52 (برای دوره مارس 18-27). که بدان معنی است که هر 100 افراد آلوده در کشور شده است انتقال این ویروس به دیگر 152 نفر است. بیهار در حال تولید مثل تعداد 2.03 و Jharkhand, 1.87.

سینها گفت که به لطف این مستند وجود دارد تنها چهار متحده — Maharashtra, Gujarat, West Bengal و اوتار پرادش — که در ادامه به نمایش “سازگار” افزایش رشد بیش از دوره های زمانی طولانی تر از یک هفته. آندرا پرادش و Madhya Pradesh همچنین در ادامه به رشد می کنند اما در کندتر نرخ.

“این مستند کمک کرده است تا در حد قابل توجهی کم کردن سرعت رشد این بیماری همه گیر. تا به حال شده است وجود دارد هیچ مستند ما شده است می تواند در یک مسیر برای رسیدن به یک مورد بار در حدود 1 لاخ تا پایان این ماه است. با تشکر از مستند به نظر می رسد تعداد موارد فعال باقی خواهد ماند خوبی در داخل 30,000 آن زمان” سینها گفت.

فعال موارد نیست تعداد افرادی که از بهبود از این بیماری است. وجود دارد کمی بیش از 25,000 فعال موارد در کشور در روز چهارشنبه.

سینها محاسبات نشان می دهد که زمان تولید مثل شماره در ماهاراشترا 1.5 است و در گجرات 1.38 — هر دو بالاتر از شماره ملی. تولید مثل شماره برای دهلی یکی دیگر رشد سریع دولت نمی تواند محاسبه شود به دلیل تغییرات زیادی در افزایش روزانه در مورد بارگذاری.

سه نفر از چهار متحده هنوز هم نشان از رشد قابل توجه — ماهاراشترا گجرات و Madhya Pradesh — و دهلی نو شده اند کمک بخش عمده ای از موارد جدید در این کشور است. در یکی از آخرین هفته این چهار کشور اختصاص 60 درصد تمام موارد در کشور است. و در درون این کشورها, شهرهای بمبئی احمدآباد و ایندور به غیر از دهلی نو در حال رانندگی رشد این بیماری همه گیر در هند.

در هفته گذشته حداقل شش نفر از هر 10 نفر در ماهاراشترا گجرات و Madhya Pradesh آمد از بمبئی احمدآباد و ایندور بود.

بمبئی به منزله 66 درصد از کل موارد مثبت و 61 درصد از مرگ و میر گزارش شده در ماهاراشترا. به طور مشابه, احمدآباد به منزله 67 درصد از کل موارد مثبت و 71 درصد از مرگ و میر در گجرات در حالی که ایندور به منزله 57.47 درصد از کل موارد مثبت و 52.5 درصد درصد از مرگ و میر گزارش شده در Madhya Pradesh.

در هفته گذشته بمبئی اضافه شده 355 موارد به طور متوسط در هر روز است. که معادل 26 درصد از کل موارد در کل کشور تا تاریخ (9,318). مرگ تعداد از بمبئی فقط در یکی از آخرین هفته بود 21 درصد از کل تعداد مرگ و میر در کشور گزارش شده تا در حال حاضر (400).

داستان بسیار متفاوت است در گجرات. احمدآباد در یکی از آخرین هفته اضافه شده 149 نفر به طور متوسط در هر روز است. است که 27 درصد از تمام موارد گزارش شده در گجرات تا حالا. در همان دوره احمدآباد گزارش 66 مرگ و میر است که تقریبا 36 درصد از تمام مرگ و میر گزارش شده از دولت تا حال حاضر.

یک داستان مشابه در حال وقوع است در دهلی نو. این شهرستان گزارش به طور متوسط 152 موارد هر روز در طول هفته گذشته است. که تقریبا یک سوم از تمام موارد تا حالا. اما دهلی نو گزارش شده است فقط شش مرگ و میر در هفته گذشته است که به سختی به 11 درصد از کل مرگ و میر.

این وضعیت مشابه برای ایندور در Madhya Pradesh و به میزان کمتر به صورت عمده دیگر مراکز شهری مانند حیدرآباد و جیپور. اوتار پرادش پرت به این روند ، این موارد و همچنین مرگ و میر بیشتر گسترش یافته و با وجود شش تا هشت مراکز شهری هستند که های بار از این بیماری همه گیر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>