وارث پاتان خارج ’15 کرور مسلمان سخن گفتن می گوید: به هیچ وجه قصد صدمه دیده هر جامعه

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | بمبئی | به روز شده: فوریه 22, 2020 9:33:43 pm

waris pathan, AIMIM National Spokesperson, waris pathan muslim remark, wari pathan karnataka anti-caa speech, who is waris pathan, indian express AIMIM ملی سخنگوی وارث پاتان. (فایل)

یک روز پس از شاه ثبت شد علیه او ادعا سخن گفتن در یک ضد کا تجمع که 15 کرور مسلمانان می تواند “وزن سنگین” در 100 کرور هندوها AIMIM ملی سخنگوی وارث پاتان در روز شنبه انصراف خود نظر کرد و گفت او به هیچ وجه قصد به صدمه زدن به هر جامعه است.

“این یک توطئه سیاسی به هدف من و حزب من. اگر مردم صدمه دیده اند من کلمات من آنها را به عقب. من یک شهروند واقعی از هند و proud to be an Indian ملی” Pathan گفت.

روشن سخن گفتن او در یک کنفرانس مطبوعاتی در بمبئی پاتان گفت: او در نظر گرفته شده برای هدف قرار دادن ‘100 افراد که گرفته بود ایستادگی در برابر جامعه مسلمان هند است.

“وجود دارد که حدود 100 نفر هستند که اساسا مخالف جامعه مسلمان هند است. آنها ممکن است از بی جی پی آر اس اس و یا Bajrang دال. آنچه که من به معنای این بود که ما 15 کرور می توانید بیشتر از این 100 نفر” پاتان گفت:, و اضافه کرد که او و هدف قرار دادن هر جامعه است.

این AIMIM که روز جمعه در پی یک توضیح از Pathan گفت: این موضوع در حال حاضر بسته برای حزب’.

“وارث پاتان گرفته شده خود را به کلمات. بزرگتر وجود دارد مسائل و مشکلاتی که هند با آن مواجه است در این لحظه. این موضوع بسته است فصل برای ما در حال حاضر” AIMIM عضو مجلس Imtiaz Jaleel گفت.

در فوریه 15, در حالی که پرداختن به یک تجمع در کارناتاکا را Kalaburagi, Pathan تا به حال این گزارش گفت:”…Ikattha hoke chalna padega آزادی leni padegi aur جو cheez mangne se nahin milti, usko chheen ke لنا padega یه bhi yaad rakhna…humko بوله ma-behno ko aage bhej دیا… abhi toh sirf sherniya بهار nikli hain aur tumhare paseene chhoot گی samajh lo agar hum ورود saath mein aa gaye toh kya hoga, 15 کرور hain lekin 100 ke upar bhari hain, yaad rakh لنا یه baat (ما را به آزادی و زمانی که شما نمی توانید چیزی را با درخواست برای آن شما باید برای ربودن آن…آنها گفت: ما با قرار دادن زنان در مقابل…تنها tigresses آمد و شما باید شروع به عرق کردن…تصور کنید چه اتفاقی خواهد افتاد همه ما آمد…ما 15 کرور اما وزن سنگین در 100 کرور).”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>