جانباز, 99 افزایش 10 میلیون پوند در شیوع نوع دوستی

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

فروتن تلاش های 99 ساله و جانباز به افزایش 1000 پوند به عنوان ادای احترام به پزشکان و پرستاران دمیده شده است به شیوع نوع دوستی به عنوان مردم در بریتانیا و سراسر جهان, ماندم, به در مستندات باران £10 میلیون تا چهار شنبه شب که رفت و فراتر از خود را امیال’.

یورکشایر مبتنی بر کاپیتان تام مور را دیدم که در هند در طول جنگ جهانی دوم وعده داده شده به راه رفتن 10 دور از باغ خود را با کمک پیاده روی امید به افزایش 1000 پوند به عنوان یک راه برای پاداش دادن به پزشکان و پرستاران که به او کمک کرد تا از بهبود از سرطان پوست و جایگزینی.

هدف تصویب شد در عرض چند ساعت از مور راه اندازی تلاش خود را در مارس 8 صبح روز چهارشنبه آن را لمس £5 میلیون نفر زندگی می کنند در تلویزیون بی بی سی. توسط شب میلیون ها نفر بیشتر ریخت و در رسیدن به 10 میلیون پوند اهدا شده توسط بیش از 5 لاخ مردم آنلاین.

مور در حال راه رفتن 10 دور از باغ در روز و امیدوار به آمار 100 دور در زمان خود را برای تولد 100 در 30 آوریل. وزیر بهداشت مت Hancock پرداخت او احترامات: “کاپیتان تام شما الهام بخش همه ما و ما از شما سپاسگزارم.”

دور توسط میلیون ها نفر مور گفت: “من فکر می کنم که کاملا زیاد است. در هیچ زمان هنگامی که ما آغاز شده با این ورزش را پیش بینی می کنیم ما می توانید هر چیزی در نزدیکی این نوع از پول…شجاع ما پرستاران و پزشکان در خط مقدم در این مورد”.

“در این زمان ارتش ما در پزشکان و پرستاران لباس و آنها در حال انجام یک کار آفرین. آن را فقط نشان می دهد که مردم باید بالا مانند توجه به مسائل ما NHS و این واقعا شگفت انگیز است که مردم پرداخت کرده اند و پول زیادی. آن را تقریبا غیر قابل باور نیست,” او گفت: از خانه اش در Keighley.

پول مطرح شده اهدا خواهد شد به بیمه خدمات درمانی خیریه با هم یک گروه به نمایندگی های مختلف و سازمان های خیریه مرتبط با بیمه خدمات درمانی.

مور پدر هانا گفت: پدر او غرق شد که این رقم رسیده اولین £1 میلیون اما او در پاسخ با عزم راسخ به راه رفتن بیشتر: “او یک نمونه Yorkshireman بنابراین او بسیار رواقی بسیار کنترل شده و همه چیز را در گشاد گشاد راه رفتن او.”

“ما همیشه می دانستم که او این باور نکردنی گوهر اما ما هرگز تا به حال هیچ ایده که او داستان را تسخیر قلب ملت است. ما فکر می کنیم می تواند مردم را کمی شاد و از ما می خواست برای به اشتراک گذاشتن کمی در مورد او و این فقط فراتر رفته و حتی وحشی ترین ما wildest dreams.”

به عنوان مرگ و میر در انگلستان نزدیک 13,000 و 1 لاخ موارد وجود دارد ابراز قدردانی و نگرانی برای کارکنان بیمه خدمات درمانی در برخورد با تعداد رو به رشد مردم زده با کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>