جنگ از کلمات: من جوانی رهبر هند شما یک پاتل رهبر از شمال گجرات Mevani می گوید معاون سانتی متر

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Parimal یک Dabhi | گاندینگر | به روز شده: مارس 20, 2020 10:20:42 ب. ظ

Jignesh Mevani, nitin patel, gujarat assembly, rajya sabha polls, gujarat news, indian express Jignesh Mevani تا به حال به مخالفت با بودجه خواسته های قبیله ای بخش توسعه در حالی که بالا بردن تعدادی از مسائل مربوط به قبایل در گجرات. (فایل)

معاون وزیر Nitin پاتل و مستقل MLA Jignesh Mevani رد و بدل تیز نظرات در گجرات مجمع در روز جمعه پس از Patel به نام Mevani یک رهبر Dalit در حالی که به دنبال رای خود را برای BJP را قبیله ای در انتخابات ریاست جمهوری آینده Rajya سبها (RS), نظر سنجی و Mevani retorted که او یک ملی Dalit رهبر جوانان در حالی که پاتل یک یدلایمخیرات patidar رهبر فقط شمال گجرات.

دوئل لفظی بین این دو در گرفت که بحث در بودجه خواسته از سه بخش جنگل و محیط زیست, قبیله ای, توسعه و زنان و رشد کودک — شد ادامه دارد. Mevani تنها عضو از مخالفان حاضر در خانه به همه کنگره MLAs در حال حاضر در اردو در جیپور با توجه به ترس از شکار غیر قانونی توسط حاکم BJP دولت قبل از RS نظرسنجی برنامه ریزی شده در مارس 26.

Mevani تا به حال به مخالفت با بودجه خواسته های قبیله ای بخش توسعه در حالی که بالا بردن تعدادی از مسائل مربوط به قبایل در گجرات.
در سخنرانی خود وزیر ارشد به صورت قبیله ای و توسعه جنگل و رفاه کودکان Ganpat Vasava با اشاره به تعدادی از رفاه طرح های دولت برای قبیله ای جامعه است. او همچنین با اشاره به این واقعیت است که BJP دارای سابقه قبیله ای زن – Ramilaben Bara – به عنوان نامزد خود را برای یکی از چهار Rajya سبها صندلی.

در این برهه, Nitin پاتل تا به حال در سبک توجه داشته باشید — گفت Vasava به درخواست Mevani یک رهبر Dalit به رای BJP را قبیله ای نامزد در RS انتخابات است. Vasava سپس پرسید Mevani را به سرب در گرفتن تمام برنامه کاست (SC)/ برنامه ریزی قبیله (ST) MLAs (کنگره) در گجرات مجلس را برای رای دادن در باره انتخابات.

بعد در بخش نتیجه گیری این بحث Mevani دستش را بلند کرد و اجازه داده شد با بلندگو راجندرا Trivedi به صحبت می کنند. “به دنبال درخشش در صورت Nitinbhai (Patel) من یاد دوبیتی; Tum itna kyu muskura راه هو kya غم hain jisko chhupa راه هو” گفت: Mevani.

او افزود: “در حالی که به دنبال رای من او (Nitin پاتل) ساخته شده یک نظر که من یک Dalit رهبر گجرات. من یک رهبر گجرات; رهبر جوانان این کشور است. اگر در همه من یک رهبر Dalit سپس من (Dalit رهبر) از هند است. شما فقط یک پاتل رهبر از شمال گجرات. همه خود را حاکم اعضای, در حالی که به دنبال رای من باید درخواست خود را که دیروز من درخواست کرده بود با دست خورده اگر آنها آماده هستند برای از بین بردن نجاست در حداقل 15 روستا در گجرات. شما نمی خواهید برای پاسخ به این سوال و می خواهید من رای دادن ؟ نامزد (Ramilaben Bara) برای آنها به دنبال رای من به او مراجعه زنان LRD (Lok Rakshak Dal) که آشفته برای 70 روز (در گاندینگر)?”

به تازگی حدود 30 زنان از دیگر عقب کلاس (OBC) ST و SC جوامع نشسته بودند در تحریک بیش از 70 روز در گاندینگر در برابر قطعنامه از دولت در زنان, رزرو. قطعنامه میله های زندان زنان از مادی و معنوی جوامع به رقابت در رقابت دسته از زنان در دولت استخدام.

Mevani نظرات دعوت تیز پاسخ از Patel بود که در غیر این صورت برنامه ریزی شده نیست به صحبت می کنند. “من نباید دخالت کند پس این یک موضوع Ganpatbhai (Vasava). اما از آنجا که او (Mevani) است و به نام من بارها و بارها و دوش گرفتن محبت…,” او گفت:. “درخشش در چهره من است برای همیشه لطفا برای. بسیاری آمده اند و رفته اند. هیچ کس نمی تواند حرکت می کند که تب و تاب بودن…در BJP ما بسیار بزرگتر قبیله ای Dalit و OBC رهبران از شما. ما به شما احترام اما فرض کنیم (که شما یک برتر Dalit رهبر) حتی به اشتباه. وقتی که بادها ضربه بالا پروانه کوچک به بالا و سپس به پایین سقوط…من باور نمی کنم خودم یک رهبر. می گفت: من یک یدلایمخیرات patidar رهبر از شمال گجرات. به اعتقاد من خودم یک کارگر. مانند شما, من نه یک رهبر.”

“طوفان می آیند و بسیاری از پرواز دور بسیاری از دست داده اند; شما هم فراموش خواهد شد. هیچ کس نمی خواهد به یاد داشته باشید شما. من درخواست شما را به ماندن بر روی زمین…,” او اضافه شده در حالی که درخواست سخنران اجازه می دهد تا هر گونه بحث بیشتر در این.

متعاقبا وزیر دولت در امور پارلمانی Pradeepsinh Jadeja ثبت نام قوی ایراد از خزانه نیمکت در برابر Mevani نظرات محدود پاتل به محدود کاست.

“این است که BJP و ما به جایی که ما امروز با مبارزه علیه casteist جو است. Nitinbhai است تمام عمر خود را صرف در (خدمات) و ما اصلا چنین parochia

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>