جنگ لفظی بین کنگره BJP به عنوان Godse سالگرد جشن در Madhya …

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

مثل هر سال هندو mahasabha تواند بود جشن سالگرد تولد مهاتما گاندی قاتل Nathuram Godse در دفتر خود در Madhya Pradesh را گوالیور در روز سه شنبه.

این رویداد جشن روشنایی 111 لامپ در مقابل Godse پرتره.

این درخواست کنگره برای راه اندازی یک حمله در Bharatiya Janata Party (BJP) دولت در دولت است.

“من عمیقا دردناک و نگران در آینده به دانستن در مورد جشن Nathuram Godse تولد سالگرد. این ضد ملی عمل می کنند که ممکن است به دلیل حمایت از حزب BJP. تقاضای من از Shivraj سینگ Chouhan دولت به منظور اسکان یک شاه در برابر کسانی که زیاده روی در عمل” گفت: RP Singh, کنگره رهبر در گوالیور.

“این مایه تاسف است که دولت تایید ایدئولوژی Nathuram Godse. به همین دلیل جشن Godse سالگرد روشنایی لامپ توسط برخی از افراد که اعتقاد ندارند در دموکراسی است که تعجب آور نیست” یکی دیگر از کنگره رهبر KK Mishra گفت.

اما دولت واحد BJP آمریکا در کنگره است. “کنگره است که در عادت از تلاش برای قرعه کشی سیاسی مسافت پیموده شده از هر گونه وضعیت آن را به عنوان خود را از دست داده پایگاه در Madhya Pradesh و ارتباط در سیاست است. واقعیت این است BJP هیچ ربطی به با هر جشن در Godse خبری گفت:” Madhya Pradesh BJP سخنگوی Rajneesh Agrawal.

پیش از آن در ماه نوامبر سال 2017, هندو, mahasabha تواند بود راه اندازی یک حرم Godse در آن گوالیور در سالگرد مرگ Godse با نصب مجسمه نیم تنه خود را. Godse این مجسمه رونمایی شد در میان سرودهای ودایی و آن را پرستش با گاو ادرار و کشک و شیر و عسل و آب گنگ.

دولت های منطقه در گوالیور بعد به زور حذف مجسمه نیم تنه زمانی که کنگره تسلیم اعتراض خود در برابر آن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>