قبل از کاخ سفید به سبک روزانه تلویزیونی جلسات شروع در خیابان داونینگ از ماه اکتبر مقامات روز چهارشنبه منتشر شد آگهی به دنبال تعیین یک سخنگو با “درک قوی از داخلی و خارجی” مسائل به ظاهر از طرف نخست وزیر بوریس جانسون.

جانسون و دیگر وزرا برگزار روزانه تلویزیونی جلسات از خیابان داونینگ در coronavirus تا ژوئن 23, که به طور گسترده ای به عنوان تماشا مردم ماندم, به در خانه ها در طول مستند. آن اتصال باعث جانسون به نظر کاخ سفید-سبک روزانه جلسات.

با توجه به سابق روزنامه نگار جانسون محبوبیت coronavirus جلسات نشان داد که می خواستم بیشتر “تعامل مستقیم” با تصمیم گیرندگان. او نمی خواهد به نظر می رسد هر روز, اما خواهد بود “ظاهر از زمان به زمان”.

این آگهی می گوید: جدید سخنگوی رود به رسم شش رقم حقوق و دستمزد را به “فرصت منحصر به فرد به کار در مرکز حکومت و برقراری ارتباط با این کشور به نمایندگی از نخست وزیر…(و) تبدیل به یک اعتماد سیاسی مشاور نخست وزیر”.

“شما به نمایندگی از دولت و نخست وزیر به مخاطبان از میلیون ها نفر روزانه در سراسر اصلی پخش کانال های رسانه های اجتماعی و از این فرصت برای نفوذ و شکل دادن به افکار عمومی. شما صحبت می کنند به طور مستقیم به عموم مردم در مسائل مربوط به مراقبت از آنها در مورد” آن را به اطلاع نامزد آینده نگر.

نقش شامل به طور منظم به روز-the-ضبط تلویزیونی جلسات و ارائه قابل اعتماد رسانه های مشاوره به جانسون و سیاسی خود تیم. نامزدها گفته می شود که در کار و وزیر ارتباطات تیم شامل کار تحت فشار و به غیر منقول مهلت.

“خواسته های پست بالا هستند و آن را به درخواست تجدید نظر به تجربه و اعتماد به نفس رسانه های اپراتور که لذت بردن از کار بر روی دوربین و با ارشد و وزرا و مشاوران سیاسی مقامات و روزنامه نگاران; که لذت بردن از چالش و سرعت تلویزیونی توجیهی; و کسی که دارای یک درک قوی از سیاست داخلی و خارجی مسائل” این آگهی می گوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de