Princepal سینگ یک جوان 19 ساله نقطه از یک کنترل از راه دور هند-پاکستان مرز روستای Qadian Gujjar در دره بابا ناناک شهر جدید پوستر پسر بچه هندی بسکتبال. تا سن 14 سالگی او هرگز تا به حال سفر خارج از پنجاب اما بسکتبال که تغییر سینگ سرنوشت. در حال حاضر او در حال رفتن مکان.

یک محصول از Ludhiana بسکتبال آکادمی Princepal, 6′ 10″ امضاء کرده به بازی در NBA G-league – the fficial جزئی لیگ در 2020-21. او را در قطار و رقابت در کنار جدید G تیم لیگ شامل نخبگان جوان چشم انداز.

در 12th مدیره امتحانات نتایج اعلام این ماه او به ثمر رساند 65 %) ،

گزیده ای:

س: چگونه می توانم به شما رای دادن دستاورد خود را از ورود به بازی در NBA G-لیگ ؟

یک: این بزرگترین دستاورد زندگی حرفه ای من تا بعد. یا می توانم بگویم که این یک نقطه عطف بزرگ در بسکتبال سفر. برای دو سال گذشته در استرالیا, من واقعا آموزش سخت برای این روز و خوشبختانه من کار سخت است من پرداخت سود سهام. در Ludhiana بسکتبال آکادمی مرتب من به عنوان یک بازیکن و بعد من انتخاب در NBA جهانی آکادمی در استرالیا (در سال 2018) به من کمک کرد به آماده شدن برای لیگ های بزرگتر. من از یک منطقه مرزی که در آن به سختی وجود دارد هر گونه زیرساخت های ورزشی و تگرگ از یک پس زمینه فروتن. پدر من یک صندوقدار در پنجاب برق بخش. بنابراین من این دستاورد به عنوان یک فرصت برای ایجاد انگیزه در جوانان منطقه من به فکر می کنم بزرگ با وجود مشکلات و امکانات محدود. آنها بیش از حد می توانید یک حرفه ای در ورزش است.

س: بعد از G-لیگ چه هدف بعدی خود را?

یک: در هندوستان تا به امروز ما یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان که از آن ساخته شده به NBA G-league. بنابراین یکی می تواند درک چگونه این فرصت برای یک بازیکن است که می آید از یک کشور که در آن بسکتبال به عنوان محبوب در امریکا است. بازی در هر قالب از لیگ NBA است که یک پلت فرم برای من. من می خواهم برای اثبات اعتبار در اینجا و به طور همزمان کار خواهد کرد مهارت های من و تناسب اندام به خصوص در قدرت به طوری که من می تواند فارغ التحصیل اصلی لیگ NBA در سال های آینده. من هدف نهایی این است که به بازی همراه با ستاره مانند Lebron و آنتونی دیویس و من مطمئن هستم که من را در رسیدن به رویای من یک روز.

س: چطور شد شما معرفی به بسکتبال ؟

یک: هیچ کس از خانواده من است از این پس زمینه های ورزشی. من اولین کسی است که به دنبال یک حرفه ای در ورزش بود و همه آن را با توجه به قد ارتفاع. وقتی که من 13 ساله بودم که بالاتر از شش پا, بنابراین من فکر تبدیل شدن به یک ورزشکار. اما منطقه من از تگرگ به سختی هر گونه امکانات ورزشی است. من کاملا clueless, چگونه وارد رقابتی ورزشی آرنا و که ورزش من باید دنبال کنند. به عنوان من کاملا لاغر بنابراین در ابتدا من پیوست محلی و مربی دو و میدانی در ورزشگاه در دره بابا Nanak, به طوری که من می تواند کار بر روی تناسب اندام. در آن زمان من در تماس با عضو سابق مجلس Lakhbir سینگ Lodhinangal که پسر Gimmy استفاده می شود به بازی بسکتبال است. او (اشاره به Lodhinangal) توصیه من برای پیوستن به بسکتبال و حتی صحبت با برخی از مقامات از پنجاب Basketball Association. به من گفته شد برای بازدید از Ludhiana بسکتبال آکادمی و به آنها می گویند بقیه تاریخ است.

س: چگونه شما را توصیف خود را از روی لئامت دادن در Ludhiana بسکتبال آکادمی (LBA)?

یک: آنچه من امروز همه به دلیل Ludhiana بسکتبال آکادمی. این بود تنها پس از پیوستن به آکادمی که من لمس بسکتبال برای اولین بار. من نبوده است در آکادمی, من نمی خواهد که به بازی بسکتبال در زندگی من و در نهایت هم بازی والیبال در سطح محلی و یا حداکثر می توانست در رقابت یک زن و شوهر از مسابقات در دو و میدانی. اما از آن است که LOOSE balls & attachments که همه چیز را تغییر داد ، من زیر بال مربی Jaipal سینگ. من یک یادگیرنده سریع و پس از چند ماه او به من می گفت که من ساخته شده به بازی بسکتبال در هند و من را در بازی NBA یک روز. در آن زمان من استفاده می شود به آن را به آرامی اما من مربی بیشتر تعیین می شود و او حتی به من قطار اضافی به غیر از به طور منظم صبح و جلسه آموزشی. اگر D روز هنوز دور من را گرفته اند یک گام به سوی بزرگترین لیگ این ورزش است.

من هنوز هم به یاد داشته باشید زمانی که من از دست رفته فرصت برای آموزش در آمریکا در سال 2016 به دلیل ویزای من رو رد شد Jaipal آقا که به من انگیزه به کار سخت تر و به من گفت که آن را نیست پایان راه و در آینده من خواهد بود بیشتر از این شانس.

س: به چه دلیل LOOSE balls & attachments موفقیت داستان ؟

یک: LOOSE balls & attachments بهترین آکادمی در کشور است. هنگامی که یک بازیکن است که در اینجا او را تنها بحث در مورد بسکتبال و هیچ چیز دیگری. از آنجا که زمان Satnam سینگ شکست NBA مانع هر کارآموز حتی جدید شرکت کننده در آکادمی هدف برای لیگ و این که نیروی محرکه اصلی در پشت این موفقیت بزرگ رای آکادمی. قبل از من آکادمی فرستاده است Satnam سینگ Bhamara, Palpreet و Amjyot سینگ به NBA development league. از کارآموزان در اینجا دنبال برنامه که بهترین دانشکده های زیر هستند. حتی زمانی که من در انتخاب NBA جهانی آکادمی در استرالیا, من انجام شده بود همان دست زدن به توپ و دریبل مهارت های که من انجام شده بود در جهانی آکادمی.

س: چه تغییرات شما ساخته شده است در آموزش های خود را به روز بزرگتر پلت فرم ؟

یک: وارد شدن به NBA جهانی آکادمی شد یک شکست بزرگ برای من است. من تنها یکی از هندوستان, در دسته ای. وقتی که من انتخاب شد برای جهانی آکادمی, من تصمیم گرفتم برای کار بیشتر بر روی استقامت و قدرت است. در سطح بین المللی این ورزش بسیار سخت و دشوار است. پس برای زنده ماندن در سطح بالا یکی باید بسیار قوی جدا از خوب بودن در مهارت های بسکتبال و ورزشی ، من تا به حال واقعا کار سخت بر افزایش قدرت من و بسیاری از آموزش وزن در دوران من از روی لئامت دادن در استرالیا. زمانی که من آمد به جهانی آکادمی وزن من بود 93-94 کیلوگرم و در حال حاضر حدود 100 کیلوگرم است. در استرالیا ما تا به حال یک رویکرد علمی برای نظارت بر رژیم غذایی ما و بهتر سیستم بازیابی. این چیزها به من کمک کند به بهبود بازی من. هنگامی که شما در حال بهتر مجهز دیدگاه خود و رویکرد به سمت بازی نیز تغییر میکند.

س: شما چه کسی را idolise در بسکتبال.

یک: در میان بازیکنان هندی من تحسین Palpreet. او یک سیستم پشتیبانی عالی و همیشه به من انگیزه برای رسیدن به بزرگ است. من ساخته شده من در اولین حضور بین المللی در سال 2017 زمانی که من برداشت برای زیر 18 مسابقات برگزار شده در مالزی و از آنجا که از این سیستم پشتیبانی در LOOSE balls & attachments, در سال بعد از من ساخته شده آن را به سران این تیم برای یک دعوتی مسابقات در هنگ کنگ است. آخرین تورنمنت من برای کشور شد, فیفا جام ملت های آسیا مقدماتی در اوایل این سال است. در میان بازیکنان NBA, آنتونی دیویس بت من. من می خواهم به بازی او را دوست دارم. در زمان های آینده شما خواهد شد بیشتر و بیشتر بازیکنان از هند بازی در لیگ آمریکا و امیدوارم که من را تبدیل به یک منبع الهام برای کسی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de