می خواهید سرنا ویلیامز به پیروزی 24 سلام: مریم پیرس

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

شاید قلب خاک رس است که منجر به feat بر روی خاک رس. ماری پیرس دارای سه گذرنامه—آمریکا و کانادا بودن دیگران—اما او می پوشد برچسب فرانسه با غرور و افتخار. Frenchwomen آملی Mauresmo و ماریون بارتولی به دنبال در قدم به قدم از تک گرند اسلم قهرمان با پیروزی اما پیرس آخرین خانه بازیکن را به نفع خود زنان مجرد در Roland Garros در سال 2000.

پیرس اغلب صحبت از عشق او را برای پاریس رس هر چند در آن زمان پنج سال برای برنده شدن وجود دارد بعد از سال 1995 باز استرالیایی موفقیت است. پیرس, 45, است در دهلی نو به عنوان سفیر نام تجاری برای Oppo 2020 Roland Garros Junior کارت های وحشی سری سازمان یافته توسط, فرانسوی, تنیس, فدراسیون (FFT). برندگان پسران و دختران’ رقابت بر رس در اینجا در این هفته خواهد شد واجد شرایط برای دور نهایی در Roland Garros با برنده با عنوان به یک کارت وحشی برای کاربر سلام.

“این سالگرد 20th باشد از Roland Garros پیروزی” پیرس gushed ستایش فضائل در حال توسعه یک دادگاه رس بازی به جوان جزوات. “اولا, شما را وادار به بازی در خاک رس است که کمک می کند تا توسعه بازی از لحاظ جسمی و روحی و تاکتیکی.

“این یک فرصت را به بازی در یکی از بزرگترین مسابقات تنیس در جهان است. وجود داشته باشد در آن آرام, تماشای جوانب مثبت تمرین و بازی شما را وادار به یادگیری زیادی را ببینید که در آن شما در بازی خود را.”

پیرس امید آن تشویق بیشتر جوانان به تنیس و هند برای ذخیره کردن بیشتر خاک رس سطوح. می توانید تنیس تبدیل شدن به بیشتر مقرون به صرفه است ؟

“شما نیاز به دادگاه های, راکت, رشته ها, توپ و کفش. من خوش شانس بود من تا به حال یک حامی از 13 به 16 من نمی دانم که چگونه من را ساخته اند آن را بدون آن” پیرس گفت. پیرس برنده اول خود را با شدت بهم زدن در 20.

ضربه روی دیوار

امور مالی از هم جدا یکی از مهم گام اول است که بازیکنان از عصر خود پذیرفته است و در حال حاضر نادیده گرفته می شود.

“ضربه زدن بر روی دیوار در حال پخش (توسط) خودتان را واقعا مهم است. حتی جوانب مثبت استفاده می شود برای انجام این کار بسیاری است. من استفاده می شود به ضربه بر روی دیوار. این چیزی است که بچه ها انجام نمی ، که بازی خود را از دست داده است و کمی در حال حاضر” پیرس گفت.

چگونه در مورد کسی که همه چیز را به دست آورد و هنوز هم در تعقیب که نهایی بالا ؟ پیرس است که تشویق به سرنا ویلیامز در 38 با بازیکنان نصف سن او افزایش به بالای تعقیب که یک پیروزی برابر مارگارت دادگاه رکورد 24 اسلم عناوین.

پس از بازگشت او پس از زایمان در سال 2018 باز فرانسوی, سرنا رسیده نهایی در چهار از هشت انتقاد شدید او در بازی.

“آنچه که او انجام شده است شگفت انگیز است. او همه چیز را به دست آورد اما هنوز هم وجود دارد فقط به این دلیل او می خواهد برای شکستن رکورد. او پول و خانواده و همه چیز. آن را تنها عشق او را برای تنیس برنده گرند اسلم. او آن را می خواهد تا بد (24th, اسلم برنده). اما او را به آن را دریافت ؟ من واقعا می خواهید او را برای رسیدن به آن است.”

Kim Clijsters چهار گرند اسلم قهرمان با سابقه سه به عنوان یک مادر ساخته شده است که آخرین باز گشت در 36 بعد از هفت سال ، او در زمان اولین شکست خود را از این سفر در 23 بعد از ازدواج. “این بسیار شجاع است. او تا به حال برای فداکاری شوهر, سه, بچه, به مدیریت خانواده” پیرس گفت.

اما پیرس می خواهد جوان قهرمانان در بازی برای رسیدگی به چاپلوسی بهتر است. نائومی اوزاکا نشان نداده فرم او را به نفع خود به عقب انتقاد را در سال 2018 به ما باز و 2019 استرالیا باز می شود. کانادا بیانکا Andreescu (2019 ما باز) اسلون استفنز (2017 US Open) Jelena Ostapenko (2017 فرانسه باز) هستند و همه را یک بار برنده با صوفیه Kenin (2020 Australian Open) آخرین شرکت کننده به این باشگاه است.

“این مشکل در دست زدن به شهرت و فشار است. توجه به سطح می آید که با آن آسان است برای مقابله با است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>