WADA می خواهد پاسخ پس از ممنوع خورشید ‘آموزش المپیک call-up’

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

جهانی مبارزه با دوپینگ آژانس خواستار پاسخ جمعه پس از گزارش می دهد که چینی, شنا, ستاره, خورشید, یانگ نامیده می شد تا برای آموزش ملی برای بازی های المپیک توکیو در یک نقض آشکار خود را دوپینگ ممنوع. آخرین حادثه در رنگارنگ حرفه ای سه بار قهرمان المپیک همراه با دو سال پس از او هشت سال ممنوعیت برای امتناع از ارائه یک نمونه دوپینگ. مگر اینکه او موفق با یک درخواست تجدید نظر, 28 ساله نخواهد بود واجد شرایط برای توکیو بازی در سال 2021 و کار خود را به طور موثر ،

اما رسانه های چینی روز پنجشنبه گفت که خورشید گنجانده شده بود و در لیست شناگران به نام برای آموزش ملی بین 1 آوریل و ژوئن 30. رسانه ها منتشر متوجه مسئله برای نشان دادن خورشید نام در لیست برای آماده سازی برای بازی های المپیک که منتقل شده اند به تابستان سال 2021 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

چینی, شنا انجمن (CSA) پس از آن گفت که 1500m آزاد جهان و دارنده رکورد است “هنوز هم در وعده (خود) تعلیق. “قبلی متوجه نامعتبر” CSA گفت: در یک بیانیه کوتاه.

اما که ممکن است برآورده WADA که گفت: در بیانیه ای کوتاه به خبرگزاری فرانسه روز جمعه: “ما در حال پیگیری با مقامات مربوطه برای ایجاد حقایق در این زمینه است.” آفتاب نگه داشته است مشخصات پایین از او ممنوع است. آن دوم خود را دوپینگ نقض شده به حالت تعلیق به مدت سه ماه در سال 2014 برای مصرف یک ماده ممنوع.

خورشید گفت که بلافاصله پس از فوریه دادگاه داوری ورزش (CAS) حکم که او را به درخواست تجدید نظر به دادگاه فدرال سوئیس.

او متهم به امتناع از ارائه نمونه خون و ادرار در هنگام تست مواد مخدر در بازدید از خانه خود را در چین در ماه سپتامبر سال 2018 است.

یک ویال از خون او شکست با یک چکش در طول توفانی تست نمایید.

بریتانیا جیمز مرد دو زمان المپیک به مدال نقره گفت: او “شوکه” و “لال” بیش از این گزارش که خورشید نام گرفت در آموزش تیم ملی.

“آنها شده ایم به CAS او داده شده است بان کی مون و که این. آن را بیش از,” او گفت: با توجه به شنا در جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>