VVIP هلی کوپتر اومدی: اد حملات در Shravan Gupta بخشی از شکار واقعی beneficiari…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

اجرای مدیریت (ED) و اداره مرکزی تحقیقات (CBI) در حال تلاش برای سفت کردن طناب دار در اطراف “واقعی سود” از 70 میلیون یورو رشوه پرداخت در AgustaWestland کلاهبرداری مقامات آشنا با توسعه گفت.

چهارشنبه حملات در محل دارایی غیر منقول شرکت MGF MD Shravan Gupta اد متمرکز شده بود در دنباله پول که نقل مکان کرد و از طریق چندین شرکت بیش از یک دوره از زمان, آنها گفت.

پس از آن نوبت به تنظیم شده است به زودی یک فایل chargesheet در برابر پنج مقامات ارشد دولتی و واسطه مسیحی میشل که برای آن در حال حاضر به دنبال پیگرد قانونی تحریم از دولت است. مقامات در هر دو سازمان گفت: وجود خواهد داشت و پیشرفت های عمده ای در این مورد در چند ماه آینده.

مقامات ذکر شده در بالا گفت گوپتا بود که مدیر سابق اعمار MGF تحت اسکنر برای انتصاب دیگر در اروپا واسطه گیدو Haschke به عنوان مدیر مستقل در این شرکت در سال 2009. Haschke است می خواستم با آژانس است و گفته می شود زندگی در ایتالیا. گوپتا شد سوال اد در 2016.

همچنین بخوانید: اد متصل دبی ویلا 5 حساب های بانکی سوئیس از AgustaWestland کلاهبرداری متهم راجیو Saxena

به گفته اد که در حال حاضر ثبت نیم دوجین chargesheets در مورد مجموع 12 درصد رشوه اطراف یورو 70 میلیون ها نفر شد و توسط شرکت انگلیسی-ایتالیایی شرکت AgustaWestland از طریق دو مجموعه از واسطه – مسیحی میشل جیمز و گیدو رالف Haschke – برای پرداخت بیشتر در هند به نفوذ تومان 3,727 کرور 12 هلیکوپتر VVIP هلی کوپتر معامله است. پول, ED گفته شد در عوض به شرکت واجد شرایط برای قرارداد AW-101 هلیکوپتر در سال 2010.

بانک مرکزی در آن chargesheet ثبت در سپتامبر سال 2017 ادعا میشل امضا کرده بود دو موافقت نامه با AgustaWestland – یکی برای 42 میلیون یورو (که او بعد از کاهش به 30 میلیون) و دوم قرارداد برای یورو به 28 میلیون نفر با “خانواده” به “مفتخر کامل”.

بانک مرکزی نیز ادعا کرد که AgustaWestland را رقیب برای قرارداد M/s Sikorsky بود, مظنه قیمت بیش از 50.64 کرور دلار (حدود Rs 2,228 کرور) برای 12 VVIP/غیر VVIP هلیکوپتر در حالی که AgustaWestland به نقل از یورو 592 میلیون (تومان 3,966 کرور) بود که حدود 80 درصد بیش از میزان به نقل از M/s Sikorsky. این تایید شده توسط کابینه کمیته امنیتی در سال 2010 با هزینه نهایی مذاکره در Rs 3,727 کرور.

همچنین بخوانید: اتهام واسطه میشل وثیقه تقاضای بیش از Covid-19 تکذیب کرد; شما در یک سلول جداگانه می گوید: قاضی

“ما باید برخی از آگهی جدید در این مورد که بعد از آن تصمیم گرفته شد برای حمله به هفت مکان در روز سه شنبه مرتبط گوپتا و چند نفر دیگر. ما در حال بررسی بیشتر واقعی ذینفع – سیاستمداران و بوروکرات که سود از طریق برخی از تجار و بازرگانان و شرکت های خصوصی گفت:” اد افسر درخواست ناشناس ماندن.

گوپتا این افسر گفت: به احتمال زیاد نام برای بازجویی به زودی.

گوپتا و یا سخنگوی خود را نمی تواند واقع برای نظرات توسط HT. یک ایمیل ارسال به MGF بدون جواب باقی مانده.

اعمار و هند و در ضمن با صدور بیانیه ای در روز چهارشنبه گفت: Gupta هیچ نقشی در این شرکت است. “اعمار و MGF حال جدا از راه چند سال به عقب و آقای Shravan Gupta هیچ نقشی در اعمار هند و نیز دیگر در هیئت مدیره این شرکت است. اعمار هند است که به طور مستقیم تحت کنترل پدر و مادر خود را اعمار خواص PJSC دبی است و به طور کامل در انطباق با قوانین و مقررات قانون زمین. به عنوان یک مسئول شرکت Emaar هند به همکاری با هر سازمان دولتی.”

قبلا در یک مورد جداگانه مربوط به فارکس ارز نقض اد را تصرف کرده بود Gupta دارایی تومان ارزش 10.28 کرور روپیه در سال 2018 به اتهام برگزاری نامعلومی سپرده در بانک سوئیس حساب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>