داوطلب ضد عفونی سم پاش کمک ووهان آماده شدن برای بازگشت به کار

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

داوطلبان در hazmat مناسب شده اند پاشش ووهان با مواد ضد عفونی کننده برای کمک به شهر چینی که در آن کروناویروس اولین بار در زمان نگه دارید و بازگشت به کار به عنوان تعداد موارد جدید در چین قطره.

ووهان که در آن 11 میلیون نفر زندگی می کنند شده بود فلج توسط مهار تلاش های اعمال شده توسط مقامات که تعطیل حمل و نقل عمومی به عنوان تاکسی خدمات به عنوان بخشی از یک مستند ترک آن بیشتر به شهروندان عادی برای حفظ این شهرستان در حال اجرا است.

ژانگ Quan عضو آسمان آبی نجات چین بزرگترین سازمان های غیر انتفاعی مدنی نجات سازمان است که درگیر در کمک به توزیع لوازم پزشکی برای این بیماری همه گیر.

سابق سرباز منجر به یک تیم از 60 داوطلب شده است که با تمرکز بر ضد عفونی مکان هایی مانند بیمارستان ها و مدارس.

“ما معلمان, پلیس, کارآفرینان,” او گفت: رویترز روز پنج شنبه در مورد خود را منطبق با توجه چادری تیم که در حال آماده شدن برای پیاده روی را از طریق ووهان Qintai بزرگ تئاتر برای ضد عفونی کردن آن صندلی و راهروها با plumes از دی اکسید کلر.

آن را آغاز کرده است برای استراحت کسانی که محدودیت در هفته های اخیر و اجازه خواهد داد که مردم شروع به ترک شهر در مارس 8, بیش از دو ماه پس از دریافت در جای خود قرار گرفتند در اواخر ماه ژانویه است.

هنوز صفحه رسمی در ووهان در روز جمعه به شهروندان هشدار داد تقویت خود اقدامات حفاظتی و جلوگیری از بیرون رفتن به پکن موعظه هوشیاری برای جلوگیری از تجدید حیات از عفونت.

وانگ Zhonglin ووهان را حزب کمونیست رئیس گفت: خطر ابتلا به دوباره بجای اول برگشتن در شهر coronavirus اپیدمی بالا باقی مانده است با توجه به هر دو داخلی و خطرات خارجی و که آن را باید همچنان حفظ کنترل و پیشگیری از اقدامات.

چین گزارش کرده است در مجموع 81,589 موارد تایید شده که محروم کردن بیماران بدون علامت و 3,318 مرگ و میر ناشی از شیوع بیماری. در سراسر جهان تعداد موارد صدر 1 میلیون حداقل 52,000 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>