داشتن امن یک مکان دائمی در هافبک و دو سال پس از ساخت ارشد تیم هند اولین Vivek ساغر پراساد را سوء استفاده در چمن شد به رسمیت شناخته شده توسط مربیان و کارشناسان و مدیران در سراسر جهان به عنوان او انتخاب شد بهترین بازیکن جوان روز دوشنبه در یک نظرسنجی انجام شده توسط فدراسیون بین المللی هاکی (FIH).

19 ساله از ہوشنگاباد یک محصول از Madhya Pradesh دولت هاکی آکادمی در بوپال بود روز دوشنبه به نام FIH مردان افزایش بازیکن در سال 2019, کیسه بیشترین آرا از نمایندگان ملی فدراسیون رسانه ها و طرفداران و بازیکنان دیگر در نظرسنجی انجام شده در FIH وب سایت.

پراساد که نظرسنجی 34.5 درصد از ترکیب آرا به پایان رسید پیش از آرژانتین Maico Casella (22%) و استرالیا بلیک Govers (20.9%), FIH اعلام کرد در آزادی. او 50 درصد از آرا توسط نمایندگان انجمن ملی 23 درصد از رسانه های رای و 15.1% فن/بازیکن رای.

پراساد خود ساخته ارشد تیم اولین بازی در سال 2018 Gold Coast, بازی های کشورهای مشترک المنافع به عنوان یک 17 ساله و در عرض یک سال سمان جای خود را در خط میانی پر کردن نقض ناشی از بازنشستگی از سردار سینگ. در سال 2019 به عنوان تیم هند واجد شرایط برای بازی های المپیک, Prasad را در اجرای سلطان Azlan Shah جام, که در آن او به ثمر رساند دو گل و FIH سری نهایی که در آن او حکم بهترین بازیکن جوان به دست آورده او را سالم و ستایش است. اشاره کرد برای nerveless رفتار کنترل توپ و بدن ظاهری است که باید به او کمک کرد تا سیمان جای خود را در تیم ملی پراساد دارای مهارت های گذشته ستاره ها در عصر توسط جسمانی و قدرت-بازی بازی.

پراساد شد آمدیم اما تعیین شد و به استراحت در laurels.

“من خوشحال هستم برای برنده شدن این جایزه; برای گرفتن متوجه شده برای عملکرد خود را در یک تیم است یک دستاورد خوب. اما من باید برای تشکر از هم تیمی های مربیگری هیات و فدراسیون بدون که من پشتیبانی نمی توانست برنده این جایزه” پراساد گفت Hindustan Times.

او امیدوار است به عنوان یک منبع الهام برای بازیکنان جوان از, Madhya Pradesh, که در آن هاکی دهکدهای از دست نبرد به کریکت. “من آموخته اند از سالمندان و من امیدوارم که جوانان از دولت را با الهام از برنده شدن این جایزه,” او گفت:.

پراساد که کاپیتان های دولت گفت: او آموخته است بسیاری از سالمندان است که او را در جا خوب و می خواهد برای ادامه بهبود بازی خود را در المپیک سال است. برنده مدال در توکیو بازی است پراساد بزرگترین هدف است.

پراساد برداشت عملکرد خود را در سال 2018 قهرمانان جام به عنوان مهم ترین و در عین حال. “وجود دارد 3-4 مسابقات که به ذهن می آیند اما من انتخاب خواهم عملکرد من در سال 2018 قهرمانان جام به عنوان رضایت بخش ترین. یک چیز ساخته شده است که آن را بیشتر به یاد ماندنی بود که این آخرین نسخه از قهرمانان جام.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de