Viswanathan آناند از دست می دهد به مگنوس کارلسن در افسانه شطرنج مسابقه

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هند Viswanathan آناند رنج می برد متوالی دوم, دست, رفتن به جهان شماره 1 مگنوس کارلسن در دور دوم تومان 150,000 chess24 افسانه شطرنج آنلاین مسابقات.

این قهرمان سابق جهان نگه داشته بود نروژی آس در بررسی در سه بازی از بهترین چهار مسابقه قبل از لغزش 1.5-2.5 در بازی نهایی اواخر روز چهارشنبه.

هند آس ساخت خود را قبل از ازدواج ظاهر در مگنوس کارلسن شطرنج تور.

او رفته بود توسط یک شبیه حاشیه به روسیه پیتر Svidler در باز گرد. او طول می کشد در یکی دیگر از قهرمان سابق جهان و ولادیمیر کرامنیک در دور سوم.آناند در عمل پس از آخرین شرکت کننده در جام ملت ها در ممکن است.

کارلسن در مفاصل منجر شود با جانباز اسرائیل بوریس Gelfand و Svidler. همه آنها باید شش امتیاز پس از دو پیروزی در هر.

Anish Giri خاموش کردم با علامت یک پیروزی ولادیمیر کرامنیک در حالی که جهان شماره 3 دینگ Liren مبارزات ادامه داد: به عنوان چینی از دست داده و به ایان Nepomniachtchi از روسیه است.

All round-robin بازی ها بهترین از چهار بازی مسابقات.

افسانه شطرنج یک رویداد منحصر به فرد که در آن کارلسن, Liren, Nepomniachtchi و Giri, semifinalists در Chessable کارشناسی ارشد (بخشی از مگنوس کارلسن تور) دریافت اتوماتیک دعوت.

آنها در برابر شش افسانه سالخورده 40-52 که در بالای شطرنج جهان در نقاط مختلف در حرفه خود است.

این مسابقات بخشی از مگنوس کارلسن شطرنج تور. برنده این رویداد خواهد شد واجد شرایط برای 300,000 تومان Grand Final برنامه ریزی شده از اوت 9 تا 20 است.

نتایج جستجو:دور 2: ایان Nepominiachtchi ضرب و شتم دینگ Liren 2.5-1.5; Magnus Carlsen ضرب و شتم Viswanathan آناند 2.5-1.5; Peter Svidler ضرب و شتم پیتر Leko 2.5-1.5; بوریس Gelfand ضرب و شتم Vasyl ایوانچوک 2.5-1.5; Anish Giri ضرب و شتم ولادیمیر کرامنیک 2.5-1.5.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>