هندی شطرنج آس Viswanathan آناند را امضا دوم از پایین پس از ناامید کننده کمپین در افسانه شطرنج آنلاین مسابقات به پایان رسید با از دست دادن به رقیب Vasyl ایوانچوک در نهم و پایانی دور.

آن آناند هشتم ریزش دلار 150,000 مسابقات است. 50 سال به پایان رسید در نهمین موقعیت پشت GM پیتر Leko که گذشته به پایان رسید.

بعد از این چهار بازی با تساوی به پایان رسید که آناند-ایوانچوک مسابقه رفت به قیامت (a tie-breaker) که همچنین به پایان رسید و در یک بن بست.اوکراین پیروز به عنوان او با بازی در جام اواخر روز چهارشنبه.

آناند شروع مسابقه با 57-حرکت قرعه کشی و کراوات پیشرفت در یک ورید مشابه با بازیکنان امید بستن برای آرام تساوی.

این Armageddon بازی بود 59-حرکت امر قبل از قهرمان سابق جهان امضا صلح با ایوانچوک.

50-ساله هندی به پایان رسید نهم در جدول رده بندی با 7 امتیاز مسابقه و انفرادی برنده (بیش از بوریس Gelfand) در اولین بازی خود در مگنوس کارلسن تور.

در دیگر مسابقات جهانی شماره 1 مگنوس کارلسن ضرب و شتم ولادیمیر کرامنیک 3-1 به پایان با یک رکورد پیروزی پس از نه مسابقات در مرحله مقدماتی.

نروژی را در حال حاضر بازی روسیه پیتر Svidler در نیمه نهایی در حالی که Anish Giri (مجارستان) طول می کشد در ایان Nepomniachtchi (روسیه) در تکرار خود Chessable کارشناسی ارشد نیمه نهایی.

افسانه شطرنج یک رویداد است که در آن کارلسن, Liren, Nepomniachtchi و Giri, semifinalists در Chessable کارشناسی ارشد (بخشی از مگنوس کارلسن تور) دریافت اتوماتیک دعوت و هستند تا در برابر شش افسانه سالخورده 40-52 که در بالای شطرنج جهان در نقاط مختلف در حرفه خود است.

این مسابقات بخشی از مگنوس کارلسن شطرنج تور. برنده این رویداد واجد شرایط برای 300,000 تومان Grand Final برنامه ریزی شده از اوت 9 تا 20 است.

نتایج دور 9:Vasyl ایوانچوک (اوکراین) ضرب و شتم Viswanathan Anand (هند) 2.5-2.5 (ایوانچوک برنده بازی سیاه و سفید پس از روز قیامت کشیده شده است); مگنوس کارلسن (نروژ) ضرب و شتم ولادیمیر کرامنیک (روسیه) 3-1; بوریس Gelfand (اسرائیل) ضرب و شتم ایان Nepomniachtchi (روسیه) 3-2; Anish Giri (هلند) ضرب و شتم پیتر Svidler (روسیه) 2.5-1.5; Ding Liren (چین) ضرب و شتم پیتر Leko (مجارستان) 2.5-1.5.

نهایی جدول رده بندی: 1. کارلسن 25 امتیاز مسابقه, 2. Nepomniachtchi 20, 3. Giri 18, 4. Svidler 14, 5. ایوانچوک 13, 6. کرامنیک 12, 7. Gelfand 11, 8. Liren 7, 9. آناند 7, 10. Leko 6.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im