این Visva Bharati (VB) در روز پنج شنبه با صدور اطلاعیه گفت: اگر آموزش یا عدم آموزش کارکنان بخواهد به هر گونه اظهارات به رسانه ها آن را به انجام این کار تنها از طریق مرکزی دانشگاه روابط عمومی مسئول در نوشتن. آن را نیز منع کارکنان از صحبت با رسانه ها در مورد مسائل مربوط به دانشگاه بدون اجازه.

این Visva Bharati دانشگاه ارومیه انجمن (VBUFA) بلافاصله محکوم سفارش. “این منظور می ایستد در درگیری با VB اعمال و فرایض. قوانین اشاره شده در اینجا قابل استفاده برای تنها مستقیم کارکنان دولت. پس از دانشگاه ها و موسسات خودمختار آن هرگز نمی تواند اعمال شده به دانشگاه است. اتحادیه وزیر Prakash Javadekar تا به حال روشن ساخته است در ماه اکتبر 2018” گفت: VBUFA جمهور Sudipta باتاچاریا با اشاره به مرکزی خدمات ملکی (انجام) قوانین 1964 ذکر شده در سفارش.

“تمام کارکنان این دانشگاه هم تدریس و غیر تدریس باید هر بیانیه عمومی آنها ممکن است مایل به رسانه ها از طریق شری Anirban Sircar دستیار ثبت و مسئول روابط عمومی در نوشتن” اخطار گفت. “هیچ عضو هیات دانشگاه به جز Sircar باید هر گونه بیانیه ها/ نمایش ها در امور مربوط به دانشگاه به مطبوعات پرسنل و یا الکترونیکی/رسانه های چاپی و بدون اجازه قبلی از مرجع صالح.” منظور هشدار داد در صورت نقض ،

“به دنبال عمومی موردتوجه وتماشای عموم و خود اهمیت از طریق رسانه های خود را نالایق و از هر معلم یا کارمند Visva-Bharati. Visva-Bharati خود به دنبال هیچ تبلیغات. شکایت حقیقی کارکنان خواهد بود پرستانه با حضور به نگران افسران و مقامات بالاتر گفت:” توجه کنید.

شده اند وجود دارد تنش در دانشگاه از اکتبر 2019 به عنوان جناح چپ دانش آموزان شده اند مخالف “معاون صدراعظم [Bidyut چاکرابورتی]’s درایو به saffronise رابیندرانات تاگور مقدس موسسه [VB].”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im