بینایی و شوهر پیدا کردن پس انداز تومان 24,000 در demonetised ارز در…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک بینایی زن و شوهر یک زندگی با فروش بخور دادن چوب در این منطقه شوکه شده بودند به یاد بگیرند که خود را سخت به دست آورده پول نقد پس انداز تومان 24,000 شد بی ارزش بودن تومان 1000 و 500 تومان یادداشت demonetised نزدیک به چهار سال پیش است.

Somu (58) از راه دور Pothiya Moopanure ایجاد کرد ادعا کرد که او آمد به دانستن در مورد انداختن ارزش ارز نت در نوامبر 2016 تنها در روز جمعه هنگامی که او در زمان صرفه جویی از او و همسرش Palaniammal به سپرده گذاری در یک بانک.

آنها تصمیم به ضربه بزنید رزرو نگه داشته با مرد بی سواد مادر, به عنوان آنها نمی تواند درآمد در چهار ماه گذشته با توجه به Covid-19 مستند او به خبرنگاران گفت: در روز شنبه.

Somu گرفته بود به یک بانک برای واریز زمانی که مقامات در آنجا به او گفت که یادداشت شده demonetised.

او گفت: این پول ذخیره شده توسط او و همسرش بیش از ده سال از فروش چوب عود و کافور در نزدیکی انتهیور و مناطق اطراف آن.

هر هفته او استفاده می شود برای تحویل پول با مادر او با آنها زندگی می کنند و او را نگه داشته و آن را به دقت. در یک فاصله زمانی منظم او استفاده می شود برای تبدیل پول تومان به 500 یا 1,000 تومان, او گفت:.

همه این سه نفر آگاه از demonetisation تومان 1000 و 5,000 تومان پول او نگهداری می شود.

Somu گفت: او با ارسال نامه به تامیل نادو وزیر K Palaniswami برای کمک به خانواده اش.

پلیس گفت که آنها را پرس و جو به این موضوع است.

در یک مورد مشابه در سال گذشته دو سالمند در کشور همسایه Tirupur منطقه خود را پیدا زنده-صرفه جویی در زمان از 46,000 تومان شد در demonetised تومان 1000 و 500 تومان ارز ،

این منطقه جمع آوری K Vijayakarthikeyan نقش یک زن سامری خوب بود و مرتب برای سن بازنشستگی برای Thangammal (78) و Rangammal (75).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>