کشتی فدراسیون هند (WFI) است که تحت فشار به منظور تسریع در روند اعطای روادید به کشورهای شرکت کننده برای آینده مسابقات قهرمانی آسیا از فوریه 18 تا 23 در اینجا در ایندیرا گاندی ورزشی پیچیده است. این شامل اعطای ویزا به چینی تیم کشتی به عنوان کشتی گیران از پاکستان است.

ایالات جهانی کشتی (UWW) جهان حاکم بدن در کشتی, هشدار داد, هندی, فدراسیون که همه کشورهای شرکت کننده داده می شود باید ویزا یا دیگری هند ممکن است penalised بودن محروم از آسیا مقدماتی المپیک برنامه ریزی شده در ماه مارس در چین است. هر UWW مناقصه قوانین آن را اجباری برای میزبان به اطمینان حاصل شود همه کشورهای شرکت کننده دریافت ویزا برای مسابقات. UWW نیز نوشته شده به بلغاری فدراسیون اجازه می دهد تا چینی ورزشکاران برای شرکت در مسابقات جهانی المپیک مقدماتی, آخرین مقدماتی رویداد از 30 آوریل 3 در صوفیه.

مشارکت چینی ورزشکاران را تبدیل به یک موضوع بحث انگیز پس از وقوع این رمان coronavirus—که منجر به بیش از 425 مرگ و میر عمدتا در چین است.

ارشد, آسیایی مقدماتی المپیک مسابقات زنجان برگزار می شود از 27-29 مارس در شیان, چین, اما این امکان وجود دارد که از این رویداد در حال تغییر به یک کشور دیگر. این WFI روز دوشنبه با نزدیک شدن به ورزش و امور خارجی وزارت برای اطمینان از اخذ ویزا برای هر دو کشور پاکستان و چین تیم است. “ما فرستاده اند نامه ای از UWW برای وزارت بهداشت نیز می باشد. آن را واجب برای میزبان به اطمینان حاصل شود همه کشورها داده می شود ویزا” گفت: Vinod تومار, دستیار, منشی, WFI. WFI گفت که 40 عضو چینی مشروط (مقامات و ورزشکاران) نشده است اعطا ویزا. “هیچ ملتی را ارسال مجروح یا بیمار بازیکن به رقابت” تومار گفت.

یک مقام دولتی آشنا با توسعه گفته است که هیچ پتو ممنوعیت اتباع چینی در سفر به هند, اما که ویزا داده قبل از شروع شیوع و e-ویزای معتبر خواهد بود. “ورزشکاران و مقامات را مجبور به درخواست برای ویزای خواند و گفت: شرط ناشناس ماندن.

ورزشی مقام وزارت گفت که این موضوع در دست خود را. “ما به دنبال خواهد داشت هر چه تصمیم گرفته است با سلامت و امور خارجی وزارت. از وزارت ورزش هیچ نقشی در آن گفت:” Radhey Shyam Julaniya ورزشی ،

هندی کمیسیون عالی در اسلام آباد نشده پاک شده نرم افزار از شش عضو تیم ملی از جمله چهار کشتی گیران از پاکستان یا نه. پاکستان فدراسیون کشتی به نوشته UWW و شکایت از گرفتن ویزا. “اگر ما نه به دنبال UWW پروتکل سپس تیم ما می تواند همچنین در صورت مشکل در آینده” تومار گفت.

در ماه مارس سال گذشته UWW صادر کرده است یک هشدار مشابه به WFI که همه کشورهای شرکت کننده باید با توجه به ورود اگر هند می خواهد به میزبان junior مسابقات قهرمانی آسیا. هند موافقت کرده بود برای میزبانی این رویداد به دلیل لبنان عقب نشینی در ساعت یازدهم.

در نهایت چهار عضو پاکستان تیم رو ویزا. در ماه فوریه سال گذشته کمیته بین المللی المپیک (IOC) به خواست بین المللی همه کارکنان فدراسیون های ورزشی به کمک مالی مسابقات به هند به عنوان دو پاکستانی سریع تپانچه بورس محروم بودند ویزا برای ISSF جام جهانی, یک مقدماتی المپیک رویداد برگزار شد در دهلی نو. این ممنوعیت برداشته شد و پس از وزیر ورزش Kiren Rijiju نوشت: به کمیته بین المللی المپیک با اطمینان که ویزا نمی خواهد رد به پاکستان ورزشکاران است.

دیگر وقایع بالا

چینی ورزشکاران در المپیک ورزشی نیز برنامه ریزی برای سفر به هند در چند ماه آینده. این تیم چینی تایید کرده است مشارکت خود را برای ISSF جام جهانی در تفنگ/تپانچه/تفنگ ساچمهای از مارس 15 تا 26 در دهلی نو.

راجیو Bhatia رسمی انجمن ملی سلاح آمریکا از هند (NRAI) گفت: “تا به امروز هیچ مسئله وجود دارد. 14 فوریه مهلت برای ارسال مطلب با نام” Bhatia گفت. دهلی جام جهانی خواهد بود در این فصل اولین رویداد جهانی و همه ملت ها آماده سازی برای بازی های المپیک توکیو خواهد بود به دنبال ارسال خود را بالا بورس.

در بدمینتون معتبر هند باز از مارس 24-29 در دهلی نو نیز از ویژگی های چینی بازیکنان. این فدراسیون جهانی بدمینتون (BWF) در بیانیه ای گفت:, آن را همچنان به نظارت بر تمام رسمی تحولات در coronavirus وضعیت.

“از آنجا که محدودیت های مسافرتی است که ممکن است معنی بازیکنان و مقامات از چین نمی خواهد بود قادر به شرکت در برخی از BWF تحریم حوادث به راحتی.” BWF در بیانیه ای گفت. “چینی ورزشکاران رایگان برای ورود رویدادها و ما اعتماد میزبان خواهد شد ارائه کمک و درمان همه ورزشکاران از انجمن های عضو به همان اندازه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de