ویروس در فرانسه محلی آثار: گزارش

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

از شیوع کروناویروس در فرانسه بود و نه ناشی از موارد وارداتی از چین اما از محلی در گردش فشار با منشا ناشناخته با توجه به یک مطالعه جدید گزارش شده توسط رسانه های محلی.

مطالعه منتشر شده توسط virologists در انستیتو پاستور در پاریس گفت: فرانسه فشار ممکن است در گردش به صورت محلی و به رسمیت شناخته نشده قبل از شیوع جهانی شتاب, فرانسوی, عمومی شبکه رادیویی RFI گفت: در یک گزارش در وب سایت خود را.

“آزمایشات بر روی نمونه ها از 97 فرانسوی و سه الجزایری مبتلا به Sars-CoV-2 نشان می دهد که این ویروس ممکن است در اطراف در فرانسه قبل از همه گیر آغاز شده است ،

تجزیه و تحلیل ژنتیکی نمونه ها نشان داد که غالب انواع سویه های ویروسی در فرانسه متعلق به یک گروه با یک جد مشترک که نمی آیند یا از چین یا ایتالیا آن گفت: با استناد به 16-صفحه مطالعه که برای اولین بار گزارش جنوب چین صبح پست روزنامه.

“فرانسه شیوع شده است به طور عمده کشت توسط یک یا چند نوع از این کلاد (گروه) … ما می توانیم استنباط است که این ویروس در سکوت گردش در فرانسه در ماه فوریه” این SCMP به نقل از محققان به رهبری دکتر سیلوی van der Werf و اتین Simon-Loriere عنوان کرد و گفت.

پژوهش منتشر شده در غیر کارشناسی مقاله منتشر شده bioRxiv.org.

اولین نمونه در کلاد جمع آوری شده در فوریه 19 از یک بیمار که تا به حال هیچ سفر سابقه و شناخته شده در تماس با بازگشت مسافران است.

اما “زمان نمونه برداری به وضوح مانع قابل استنباط در زمان معرفی در فرانسه” آن را غیر ممکن به نتیجه گیری کرد که این ویروس وجود داشته در فرانسه حتی قبل از آن در چین کشف محققان گفتند.

فرانسه شناسایی این ویروس در اواخر ماه ژانویه قبل از هر کشور دیگری در اروپا است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>