ویروس ترس دهید شهر مکزیک به مسدود کردن جاده از مرز ایالات متحده

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ساکنان این شهر از ایالت سونورا در سراسر از Lukeville آریزونا به طور خلاصه مسدود و جاده اصلی منتهی جنوبی از مرز ایالات متحده بیش از آخر هفته بیش از ترس از شیوع کروناویروس.

آریزونا دیده است عمده قیام در عفونت وجود دارد و نگرانی در مورد تشدید سرایت در طول ماه ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته.

شهردار ایالت سونورا, خوزه راموس Arzate بیانیه ای روز شنبه “دعوت از آمریکایی گردشگران به بازدید از مکزیک است.”

ساکنان محلی سازمان یافته برای جلوگیری از جاده ها با اتومبیل های خود در این سمت روز شنبه.

ویدئو ارسال شده توسط ساکنان نشان داد چندین مسافران شکایت که آنها تا به حال حق را به صلیب زیرا آنها شهروندان مکزیکی. جاده سریعترین مسیر به تفریحگاه ساحلی از پورتو پنسکو, همچنین شناخته شده به عنوان راکی پوینت.

راموس Arzate نوشت که مردم از ایالات متحده باید تنها اجازه داده می شود در “برای فعالیت های ضروری و به همین دلیل بازرسی و بازرسی نقطه چند متر از ایالت سونورا-Lukeville AZ عبور را ادامه خواهد داد عامل.”

“ما توافق کرده بر این به منظور حفاظت از سلامت جامعه ما در مواجهه با یک شتاب نرخ COVID-19 سرایت در این کشور همسایه از آریزونا” راموس Arzate نوشت. “این است که وظیفه ما به عنوان مقامات شهرداری برای حفاظت از سلامت شهر ما.”

مکزیک و ایالات متحده توافق کردند که قبلا برای محدود کردن گذرگاه های مرزی برای فعالیت های ضروری اما تا این هفته که تا به حال به طور عمده اجرا شده است برای ورود به ایالات متحده, نه راه دیگری.

ساکنان ایالت سونورا خواستار سلامت چک های دریافتی از بازدید کنندگان مراقبت های بهداشتی بهتر و امکانات گسترده تر تست.

شده است وجود دارد برخی از خشم است که گردشگران اما ساکنان محلی تا به حال گزارش شده است مجاز به پاتم که در آن بسیاری از بانک ها و دیگر خدمات قرار دارد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>