ویروس اضطراب می تواند بر بازیکنان عملکرد

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

کلکته: آیا اضطراب پیمانکاری Covid-19 عملکرد تاثیر می گذارد به عنوان ورزش برمی گردد به یک جهان که در آن شین پاسداران به عنوان مهم به عنوان sanitisers? خواهد جدا اردوگاه های آموزشی – که در آن بازیکنان برای اولین بار ضد عفونی و منزوی بودن در اتاق های هتل به تنهایی پیش از بازی اضافه کردن به که استرس ؟

Sergio Aguero صحبت کرده است و از بازیکنان می ترسم چرا که آنها فرزندان و خانواده.

“آنها خواهد بود عصبی و فوق العاده دقیق گفت:” منچستر سیتی و آرژانتین ، برایتون انگلیسی به جلو گلن موری گفت: هیچ نیاز به عجله به شروع مجدد لیگ برتر در انگلستان که در آن بیش از 27000 نفر از Covid-19.

شده اند وجود دارد گزارش ها از بازیکنان در تلاش برای آموزش پس از دوره نقاهت بعد از بیماری. بازیکنان لالیگا تیم ایبر باید در یک بیانیه گفت که آنها “می ترسند برای شروع یک فعالیت که در آن ما قادر خواهد بود برای دیدار با اولین پیشنهاد همه کارشناسان است که فاصله فیزیکی.”

رفتن از آنچه ما اپیدمیولوژی دکتر Anthony Fauci گفت: در گزارش رویترز ورزشکاران حق دارند نگران باشند. توضیح داد که چرا او فکر می کند در زمین فوتبال نمی خواهد به بازگشت به زودی در ایالات متحده آمریکا, Dr Fauci گفت: “مشکل با ویروس ریختن این است که اگر من آن را در من بینی حلق و آن میریزد و من پاک دست من در برابر بینی من در حال حاضر آن را در دست من است. شما ببینید پس از آن من را لمس قفسه سینه یا ران سپس آن را بر روی قفسه سینه یا ران برای حداقل چند ساعت. عرق چنین نخواهد انتقال آن است. اما اگر مردم در چنین تماس نزدیک به عنوان بازیکنان فوتبال در هر بازی پس از آن که مجموعه ای کامل برای پخش. من فکر می کنم که اگر آلوده بازیکن فوتبال در زمین… به عنوان به زودی به عنوان آنها ضربه زدن به پسر بعدی شانس هستند که آنها را می ریختن ویروس بیش از همه آن شخص است.”

به طوری که آن را متناسب با دستورالعمل برای ورزشکاران نخبه صادر شده در انگلستان در روز چهارشنبه باید انتخاب کردن بند. استرس می تواند منجر به ضعیف بازیابی و تصمیمات عجولانه در طول بازی یک نگهبان گزارش به نقل از عملکرد روانشناس مت Cunliffe عنوان کرد و گفت. “اما ما همچنین می دانیم که… ترس از عفونت – ما می دانیم که آن را نشانی از تاثیر بر سیستم ایمنی بدن بیش از حد است.”

در این گزارش مارتین ترنر خواننده در گروه روانشناسی از دانشگاه متروپولیتن منچستر گفته است: “[Covid-19] اضافه کردن عدم اطمینان به محیط زیست در هر se. آن است که یک استرس ورزشکاران استفاده می شود.”

وجود دارد سوال دیگر. چگونه یک بازیکن است که مبتلا به آسم بود و دربی کانتی مدافع کورتیس دیویس که به گفته او در می یابد آن را دشوار است به تنفس با ماسک مقابله ؟ چگونه آن را دشوار می شود برای یک بازیکن به یک جلسه فیزیوتراپی در زمان اجتماعی فاصله?

وجود دارد هیچ پاسخ روشن است اما ورزش به مردم دلیلی برای تشویق در زمان های دشوار است. این بود که چرا وینستون چرچیل بدون فن, فوتبال, می خواستم فارسی-اسکاتلند بازی به ادامه در 1940s زمانی که جهان در جنگ بود.

آن را نیز می تواند به همین دلیل آنگلا مرکل صدراعظم آلمان سبز روشن بوندسلیگا بازگشت on May 16, حذف او اصرار در دو هفته ای قرنطینه برای بازیکنان با توجه به گزارش ها در رسانه های آلمان. به همان اندازه مهم است که پریشانی مالی باشگاه ها را باید برتر اروپا فوتبال لیگ منجمد می شود. مجموع باشگاه را از دست, اگر 2019-20 بوندسلیگا نیست پایان حدود 300m یورو است.

“گرفتن رفتن نیاز به زمان دارد, کشور نیاز به فوتبال به عنوان یک حمایت اقتصادی و مردم به آن نیاز دارید به عنوان یک حواس پرتی” رئال مادرید و اسپانیا کاپیتان سرجیو راموس گفت: Marca.com.

“بازگشت از فوتبال است و نشانه آن است که جامعه در حال پیشرفت به سمت جدید عادی” گفت: Javier Tebas, La Liga رئیس جمهور در مصاحبه ای به hindustantimes.com.

برای مسیحی Seifert بوندسلیگا مدیر عامل شرکت آرنج ضربه زدن به جای در آغوش گرفتن و بالا و سپاس بازیکنان خود را انجام می دهند لباس های شسته شده و Geisterspiele’ (شبح بازی ها به دلیل این غرفه خواهد بود خالی) است “بهترین بدترین سناریو.”

“برخی از کارشناسان می گویند ممکن است ما را به زندگی با این ویروس برای دو سال دیگر. این وظیفه ما به بازی بازی های در این میان” Seifert گفته ورزشی, ورزشی سایت.

به همین دلیل ایالات متحده آمریکا لیگ برتر فوتبال در حال برنامه ریزی برای به دست آوردن تمام 26 تیم و کارکنان به اورلاندو فلوریدا در ماه ژوئن و بازی در پشت درهای بسته با توجه به واشنگتن پست گزارش. لالیگا, سری A و لیگ برتر می تواند رزومه ماه آینده. تور فرانسه تعیین کرده است یک ماه آگوست تاریخ شروع و PGA Tour درخواست گلف بازان به قرنطینه می شود و در ایالات متحده آمریکا به واجد شرایط که آن را كم دوباره در ژوئن 11.

Fauci گفت: افزایش تست است چگونه ورزش می تواند از سر گرفت.

“به 100 درصد مطمئن شما رو برای تست در هر روز است. اما این عملی نیست و این است که هرگز اتفاق می افتد. اما شما می توانید به طور چشمگیری کاهش با آزمایش همه شنبه شب و یکشنبه صبح و گفتن OK تنها منفی بازیکنان بازی کند.”

مانند کره جنوبی K-لیگ که از سر در مارس 8, بوندسلیگا را تایید کرده است 25000 آزمون با این نکته که رقابت را می توان به حالت تعلیق اگر موارد سنبله. عظیم تعداد آزمایشات مورد نیاز است و همچنین یک اشاره گر به چه دشوار آن می تواند برای هند برای از سرگیری مسابقات.

با کمتر از 8000 مرگ و میر در میان 175,000 تحت تاثیر قرار تا جمعه آلمان نیز در برخورد با Covid-19 بهتر از انگلیس و اسپانیا و ایتالیا. اینتراخت Franfurt را عضو هیئت مدیره Fredi Bobic گفت: 90 درصد از بازیکنان بوندسلیگا در حال حاضر به بازی.

بنابراین بعد از اینکه mothballed عمده رویدادهای ورزشی گام های کودک را در چند ماه آینده. برای مقابله ورزشکاران, روانشناسی متخصص ترنر گفت: باید به خود بگویید که آنها را در یک محیط امن که در آن آنها اعتماد کارکنان پزشکی. “اما در همان زمان آنها باید سعی کنید به حداکثر رساندن پتانسیل خود را در کمتر از ایده آل زمینه. آنها باید از خود بپرسید: “چه می توانم انجام برای حفظ قدرت و حفظ امن است؟’ آن دو چیز می تواند مخالف.”

گرسنگی از عمل زندگی می کنند, بوندسلیگا را راه اندازی مجدد این معنی است که جهان هم اکنون می توانید تماشای تعدادی از جوانان امیدوار کننده – مارکوس Thuram جیووانی Reyna, Alphonso دیویس Jadon سانچو و Erling Braut Halaand و بالا اسلحه مانند توماس مولر مانوئل نویر و Robert Lewandowski در عمل است.

“ما باید همه می دانیم که مردم در حال حاضر دقیق ما شدت بیشتر از قبل گفت:” کاپیتان دورتموند مارکو رویس.

ترنر گفت: آن است که همه حق را برای بازیکنان به اضطراب. “اضطراب وجود دارد به ما بگویید که همه چیز در حال درست نیست در محیط زیست است. اگر یک باشگاه بود قصد بازگشت به [رقابت] و آنها را مضطرب خواهد بود که یک نگرانی” او گفت:.x

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>