نوشته شده توسط Pallavi Singhal | منتشر شده 19 آوریل سال 2020 3:16:46 am

coronavirus, coronavirus outbreak, india lockdown, haryana lockdown, panckula village resident loan, daily wagers, panchkula villagers, indian express news کشاورزان در این زمینه خود را در بالله روستای Panchkula. (اکسپرس عکس)

آشا Rani (45) تنها نان نان آور خانواده با بیمار و 15 سال بود که در حال حاضر در تلاش برای پرداخت کردن وام قبلی است که او برای دخترش ازدواج در حال حاضر بار دیگر وام گرفته شده برای حفظ خانواده خود را شناور برای مستند دوره است.

“من کار به عنوان یک دستمزد روزانه کارگر و دفاع از پسر من که به مدرسه می رود و همچنین به عنوان شوهر من که نیاز به چندین داروها برای مبارزه با درد خود گفت:” بس که شوهر محدود شده است در صفحه اصلی با توجه به شکسته زانو. به عنوان OPDs در سراسر بیمارستان ها نیز بسته تهیه دارو برای او تبدیل شده است اضافه شده در درد. “آنها به ما پاراستامول و برای ما ارسال کردن” او گفت:.

جاری مستند شده است به نوعی به مردم بالله ایجاد کرد که سقوط تحت Panchkula. بسیاری از آن 2,000 عجیب و غریب ساکنان روزانه دستمزد حقوق بگیران و چندین خانواده در حال حاضر تحت بدهی های محلی و مغازه های مواد غذایی, از جایی که آنها خرید جیره و مواد غذایی است.

“اگر من مالک نوع به اندازه کافی به درخواست برای اجاره این ماه من تا به حال به روزانه وام از بقال. چندین گرفته اند از جمله وام از او گفت:” Deepchand (37) که آمده بود به روستا از اوتار پرادش چند سال قبل برای کسب درآمد و امرار معاش. او در حال حاضر زندگی در یک اتاق با همسر خود, دو پسر و یک دختر.

حتی اگر اکثر ساکنان درک وضعیت فعلی و نیاز به یک مستند آنها احساس می کنند که وضعیت باقی خواهد ماند دشوار است برای آنها را برای سال آمده است. “ما را نمی خواهد حتی پس از مستند آسانسور. ما کار خواهد کرد برای دفع وام و مدیریت برای ادامه زندگی ما است. حتی اگر ما از گرسنگی می میرند ما می دانیم که این وام دشوار خواهد بود به پرداخت” گفت: 50 سال Shamlal که به زودی شروع به برداشت خود نیمی kila زمین گندم برای تغذیه خانواده خود را که شامل بیش از بیست نفر است.

به عنوان روستاییان مقابله با بدهی های سیاه-بازاریابی از جیره نیز اضافه کردن به مبارزه است.

“هر بار که من به جمع آوری جیره فرد مسئول انبار در آنکار آن را به من. من نمی فهمم چرا. من حتی من جیره کارت با من گفت:” Savita است که خستگی ناپذیر ایستاده در خط به سود جیره ارائه شده توسط دولت است. با توجه به بسیاری از روستاییان فرد مسئول انبار شده است و خواستار پول از کسانی که می خواهند به تهیه مواد.

بسیاری می گویند که آنها احساس خیانت های محلی MLA, Gian Chand گوپتا که آنها ادعا گذشته دیده می شود تنها در طول مبارزات انتخاباتی خود در سال گذشته. “ما محلی MLA هرگز به ما می آیند پس از انتخابات بیش. دیگر محلی MLA صاحب یک خانه رعیتی در اینجا که کاروان ما دیدن آینده در صبح و در شب اما هرگز او پس از متوقف به درخواست ما چگونه ما هستند. دولت تنها برای غنی گفت:” 48 ساله Kakki در حالی که جمع آوری چوب و تنها سوخت موجود برای اجاق گاز این روز است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im