Viktor Troicki سوم تنیس برای تست مثبت برای COVID-19 بعد از Coric, …

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

برنا Coric و Viktor Troicki آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از بازی در نواک جوکوویچ در آدریا تور نمایشگاه رویداد بالا بردن نگرانی های جدی برای تنیس روی بدن حاکم در پیشنهاد خود را برای راه اندازی مجدد این ورزش پس از طولانی خاموش شدن است.حرفه ای مدار متوقف شد در اوایل ماه مارس به عنوان ملت بسته مرزها و اعمال مستندات برای جلوگیری از گسترش ویروس.

هفته گذشته مردان ATP و WTA اجرا می شود که زنان در حوادث صادر شده تجدید نظر تقویم برای از سرگیری مدار از ماه اوت در حالی که برگزارکنندگان از ما باز گفت: گرند اسلم برگزار خواهد شد بدون طرفداران به عنوان برنامه ریزی شده از اوت 31 به تاریخ 13 سپتامبر در نیویورک است.

این برنامه می تواند نیاز به دوباره ترسیم بعد از سه بازیکن که به ویژه در آدریا تور رویداد آزمایش مثبت برای coronavirus. روز یکشنبه گریگور دیمیترو گفت که او تا به حال قرارداد این رمان coronavirus.

در حالی که بازیکنان نیست شکستن هر صربی کرواتی دولت پروتکل به عنوان نه کشور مورد نیاز ورزشکاران برای حفظ هر اجتماعی فاصله واقعیت این است که سه بازیکن و برخی از کارکنان پشتیبانی گرفتار ویروس برجسته خطرات ناشی از ورزشکاران از کشورهای مختلف که در مجاورت نزدیک به یکدیگر است.

“من می خواهم به مطمئن شوید که هر کسی که شده است در تماس با من در طول چند روز گذشته می شود آزمایش” Coric رتبه شماره 33 در جهان گفت: در توییتر. “من واقعا متاسفم برای هر گونه آسیب من ممکن است ایجاد می شود. من احساس خوب و لازم نیست که هر گونه علائم است.”

Troicki در پا برای اولین بار در صحنه جوکوویچ در تنیس مجتمع در مرکز بلگراد از ژوئن 13-14 قبل از دیمیترو و Coric آزمایش مثبت در دور دوم در زدر برگزار شد از ماه ژوئن 20-21.

Troicki, 34, وارد Janko Tipsarevic شرقی قهرمانی اروپا مسابقات آغاز شده است که در بلگراد دوشنبه گذشته بیرون کشیده و پس از یادگیری است که او و همسرش تست مثبت است.

“همسر من در زمان این آزمون در روز جمعه و من در آن زمان در یکشنبه پس از او آزمایش مثبت” Troicki گفت: صربستان را Telegraf سایت. “دختر ما آزمایش منفی است.”

ATP آرزو بازیکنان و کارکنان که تست مثبت در این رویداد بازیابی سریع و خواستار “پایبندی به مسئولیت اجتماعی فاصله” برای محدود کردن گسترش ویروس.

بدن حاکم اضافه شده است که آن را پیاده سازی انواع هشدارها و پروتکل هایی است که می توان به عنوان و هنگامی که دیکته شده توسط آخرین اطلاعات پزشکی برای اطمینان از ایمنی در حوادث زمانی که تور رزومه on Aug. 14.

این WTA نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر. سازمان آدریا تور نمی تواند نظر رسیده است.

بلغاری دیمیترو پرواز به بازی در جوکوویچ رویداد در بلگراد و دوم پا به عنوان دیگر بالا نام مثل دومینیک Thiem از اتریش و آلمان الکساندر Zverev.

برگزارکنندگان از ورزش های دیگر به دنبال رزومه از coronavirus خاموش خواهد شد تماشای تحولات با برخی از بیم و هراس به عنوان آنها سعی می کنند برای پیدا کردن امن ترین راه گرفتن رقابت برگشت در راه است.

هیچ اجتماعی فاصله

این مسابقات شاهد بسته بندی شده می ایستد در باز کردن پا در بلگراد, بازیکنان, بغل کردن در شبکه بازی بسکتبال نما برای عکس و حضور در کنفرانس های مطبوعاتی با هم.

جوکوویچ سازماندهی شب در بلگراد برای بازیکنان و تصاویر و ویدئوها از او رقص با دیگر شرکت کنندگان در رویداد ارسال شده و در رسانه های اجتماعی.

با هر دو کشور صربستان و کرواسی کاهش مستند اقدامات هفته قبل از رویداد بازیکنان بودند موظف به رعایت اجتماعی فاصله قوانین در هر کشور است.

“توصیه می شود که هر کسی که در تماس نزدیک برای بیش از 10 دقیقه با بازیکن تنیس توصیه می شود به خود منزوی برای 14 روز و برای تماس با دکتر خود را” از برگزارکنندگان رویداد گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه.

با بین المللی تنیس معلق جوکوویچ سازماندهی آدریا تور به عنوان یک رویداد خیریه به رقابت بیش از چهار پا در سراسر یوگسلاوی سابق.

جوکوویچ در تناسب اندام مربی مارکو Panichi همچنین آزمایش مثبت صربستان روزانه Sportski Zurnal گزارش به نقل از کرواسی سلامت موسسه.

مردان جهان شماره یک در زمان این آزمون در روز دوشنبه پس از بازگشت به بلگراد در صبح و آزمون نتایج اعلام خواهد شد در روز سه شنبه و پس از آن او مجموعه به آدرس عمومی صربستان رسانه ها گزارش شده است.

Zverev کرواسی را Marin Cilic و آندره Rublev – که همه در آدریا تور – گفت: آنها آزمایش منفی برای این ویروس خواهد شد اما به دنبال خود انزوا دستورالعمل.

“Boneheaded تصمیم به رفتن پیش با ‘نمایشگاه’ بازیابی سریع fellas اما این که چه اتفاقی می افتد زمانی که شما با بی اعتنایی تمام پروتکل های. این یک شوخی نیست,” استرالیا بازیکن Nick Kyrgios گفت: در یک داغدار پست های رسانه های اجتماعی.

تنیس آمریکا بزرگ Chris Evert نیز مورد انتقاد قرار برگزارکنندگان برای عدم اجتماعی-فاصله گفت: “… کل تماس فیزیکی بدون ماسک صورت حتی طرفداران بودند بدون ماسک.. من آن را دریافت نمی کند.”

Thiem مردان شماره سه در حال حاضر در فرانسه در نهایی تنیس مسابقات نهایی (UTS) است که شرکت متعلق به سرنا ویلیامز’ مربی alimi ballard.

برگزارکنندگان از UTS که همچنین ویژگی های مردان بالا-10 بازیکن مانند یونانی Stefanos Tsitsipas و ایتالیایی ماتئو Berrettini ارسال شده تصاویر روز جمعه از Thiem تحت آزمون پس از ورود در Mouratoglou در آکادمی خوب است.

(گزارش شده توسط Sudipto Ganguly در بمبئی و Zoran Milosavljevic در بلگراد; گزارش های اضافی توسط Shrivathsa Sridhar و Rohith Nair در بنگلور; ویرایش توسط توبی Chopra, مسیحی Radnedge و Pritha سرکار)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>